У кошику 0

Вакуумна упаковка - спосіб захисту різних харчових продуктів і промислових товарів. Навколо продукції створюється безповітряний простір, який виключає розмноження шкідливих аеробних мікроорганізмів.

Детальніше...

Вакуумна упаковка - ефективне рішення для зберігання товарів різного призначення. Вакуумування продовжує термін придатності продуктів харчування, захищає їх від шкідливих впливів.

Детальніше...

На сьогоднішній день вакумне пакування набуло великої популярності, особливо в харчовій, хімічній і медичній галузі, дозволяє збільшити терміни зберігання продукції, зберегти стерильність вмісту, забезпечити естетичний товарний вигляд.

Детальніше...

Пакування за допомогою вакуумних машин - це сучасна і ефективна технологія, яка використовується як у промислових умовах для великого бізнесу, так і для невеликих приватних підприємств, а останнім часом й у побуті.

Детальніше...

Пакування харчових продуктів в газовому середовищі - це сучасний спосіб збереження якості та свіжості харчових продуктів, він дозволяє в кілька разів збільшити термін зберігання без заморожування, а також виключити застосування хімічних добавок і консервантів.

Детальніше...

Дочірні категорії