У кошику 0

Компанія Transpak заснована в 1983 р. у Тайвані, є незалежним експортером і виробником обв'язувальних машин і світовим лідером у галузі. Особливі риси цієї компанії – креативність, знання й компетентність.

На сьогоднішній день компанія Transpak постачає свою продукцію в більш ніж 83 країн світу. Transpak співробітничає з такими відомими компаніями (продажі через дистриб'юторів): Coca Cola, BMW, Sony, DHL, Toyota, Asus, LG, Acer, Siemens, Carrefour, Hyundai, Swatch, GE і багато інших.

Компанія Transpak прикладає максимум зусиль, щоб надавати довершене обслуговування своїм клієнтам в усьому світі й розбудовувати взаємовигідне довгострокове партнерство. У компанії постійно намагаються задовольнити клієнтів і отримати їхню прихильність завдяки технологічному лідерству, відмінності сервісу й відданості всіх працівників.

Переваги компанії Transpak
  • Transpak пропонує гарантію строком на 24 місяця
  • Якість вище кількості – така ідеологія нашого бізнесу
  • Усі машини виготовляються в Тайвані й мають сертифікати CE, видані німецьким TUV або норвезьким DNV, як варіант
  • Якщо Ви купуєте щось в Transpak, Ви можете бути впевненими у якості
Дистрибуція товарів Transpak в Україні

З 2005 року компанія КОЗАК+ є офіційним представником компанії Transpak Equipment Corp., Тайвань в Україні, та має право на дистрибуцію обв’язувальних машин, інструментів та запасних частин до них на території України.

Компанія КОЗАК+ також надає гарантію від виробника, один рік, на всю продукцію Transpak Equipment Corp. Гарантійне, технічне обслуговування та ремонт обладнання здійснюється високопрофесійними інженерами та механіками сервісного центру компанії Козак+.

Працівники нашого сервісного центру постійно проходять навчання з післяпродажного обслуговування техніки Transpak. Останній семінар проходив в жовтні 2018 року в місті Амстердам. Навчальні семінари проводяться інженерами Transpak Equipment Corp.


Лише компанія з надійною якістю може пропонувати настільки тривалий строк гарантії. Transpak завжди піклується про потреби клієнтів і стежить за тим, щоб клієнти точно були задоволені.

Всі товари бренда Transpak