У кошику 0
Slider

Компанія Transpak заснована в 1983 р. у Тайвані, є незалежним експортером і виробником обв'язувальних машин і світовим лідером у галузі. Особливі риси цієї компанії – креативність, знання й компетентність.

На сьогоднішній день компанія Transpak постачає свою продукцію в більш ніж 83 країн світу. Transpak співробітничає з такими відомими компаніями (продажі через дистриб'юторів): Coca Cola, BMW, Sony, DHL, Toyota, Asus, LG, Acer, Siemens, Carrefour, Hyundai, Swatch, GE і багато інших.

Компанія Transpak прикладає максимум зусиль, щоб надавати довершене обслуговування своїм клієнтам в усьому світі й розбудовувати взаємовигідне довгострокове партнерство. У компанії постійно намагаються задовольнити клієнтів і отримати їхню прихильність завдяки технологічному лідерству, відмінності сервісу й відданості всіх працівників.

Переваги компанії Transpak
  • Transpak пропонує гарантію строком на 24 місяця
  • Якість вище кількості – така ідеологія нашого бізнесу
  • Усі машини виготовляються в Тайвані й мають сертифікати CE, видані німецьким TUV або норвезьким DNV, як варіант
  • Якщо Ви купуєте щось в Transpak, Ви можете бути впевненими у якості
Дистрибуція товарів Transpak в Україні

З 2005 року компанія КОЗАК+ є офіційним представником компанії Transpak Equipment Corp., Тайвань в Україні, та має право на дистрибуцію обв’язувальних машин, інструментів та запасних частин до них на території України.

Компанія КОЗАК+ також надає гарантію від виробника, один рік, на всю продукцію Transpak Equipment Corp. Гарантійне, технічне обслуговування та ремонт обладнання здійснюється високопрофесійними інженерами та механіками сервісного центру компанії Козак+.

Працівники нашого сервісного центру постійно проходять навчання з післяпродажного обслуговування техніки Transpak. Останній семінар проходив в жовтні 2018 року в місті Амстердам. Навчальні семінари проводяться інженерами Transpak Equipment Corp.


Лише компанія з надійною якістю може пропонувати настільки тривалий строк гарантії. Transpak завжди піклується про потреби клієнтів і стежить за тим, щоб клієнти точно були задоволені.

Всі товари бренда Transpak

Наші бренди

1Австрія
Teufelberger
1Білорусь
Remeza
1Данія
Genpack A/S
8Італія
Intercom
Pozzi Packaging
Packmore
Italdibipack
Linea Pack
Hipac
SIAT S.p.A.
Open Data
7Китай
Yi-Lift
Staxx
Noblelift
Youngsun
Eoslift
Maximal
Dongfeng Packing
1Малайзія
Thong Guan Industries Berhad
1Нідерланди
Supertape
2Німеччина
Lava
Bosch
2Південна Корея
Hanato
BOW Tape
15Польща
CODIMEX
Dalpo
Damet
Dantom
Defalin Group SA
Dekofilm Polska
Ergis-Eurofilms S.A.
Fortis Technology
Kram
M.J. Maillis Group
Pakmar
PAK-TREND
Politan
SABA
Toolco
1Сербія
HIP-Petrohemija JSC
1Словенія
Status
2США
Senco
ShrinkFast
4Тайвань
Transpak
YBICO
ZAPAK
Extend
1Туреччина
MPS
2Україна
FOYER
Polistrap
1Швеція
Kanthal