У кошику 0
Slider

Компанія STATUS заснована в 1995 році в Словенії (м. Метлика). Невеликий сімейний бізнес швидко набрав оберти й у цей час продукція відома не тільки в Європі, але й по всьому світу.

Компанія STATUS виробляє свою продукцію від задуму до технічного втілення – інженери компанії постійно стежать за передовими світовими тенденціями, аналітики ретельно вивчають ринок, маркетологи – потреби споживача, а технологи й дизайнери роблять кожну модель стильною і якісною. Разом команда STATUS випускає продукцію, яка незмінно знаходить місце не тільки на кухнях господарок усього світу.

Продукція STATUS неодноразово відзначена нагородами торгово-промислової палати Словенії, а також дипломами різних виставок. Також компанія володіє декількома патентами на технологічні винаходи й матеріали (наприклад, на ножі для цибулі й часнику).

Компанія STATUS виробляє товари не тільки під власною торговельною маркою, але й займається OEM-виробництвом у співробітництві зі своїми партнерами. На підтвердження якості виробничих потужностей STATUS, на них розміщають замовлення такі компанії як Genius, Laica Spa, WMF, Rosle, Zepter.

Усі товари бренда Status