У кошику 0
Slider

Компанія STATUS заснована в 1995 році в Словенії (м. Метлика). Невеликий сімейний бізнес швидко набрав оберти й у цей час продукція відома не тільки в Європі, але й по всьому світу.

Компанія STATUS виробляє свою продукцію від задуму до технічного втілення – інженери компанії постійно стежать за передовими світовими тенденціями, аналітики ретельно вивчають ринок, маркетологи – потреби споживача, а технологи й дизайнери роблять кожну модель стильною і якісною. Разом команда STATUS випускає продукцію, яка незмінно знаходить місце не тільки на кухнях господарок усього світу.

Продукція STATUS неодноразово відзначена нагородами торгово-промислової палати Словенії, а також дипломами різних виставок. Також компанія володіє декількома патентами на технологічні винаходи й матеріали (наприклад, на ножі для цибулі й часнику).

Компанія STATUS виробляє товари не тільки під власною торговельною маркою, але й займається OEM-виробництвом у співробітництві зі своїми партнерами. На підтвердження якості виробничих потужностей STATUS, на них розміщають замовлення такі компанії як Genius, Laica Spa, WMF, Rosle, Zepter.

Усі товари бренда Status

Наші бренди

1Австрія
Teufelberger
1Білорусь
Remeza
1Данія
Genpack A/S
8Італія
Intercom
Pozzi Packaging
Packmore
Italdibipack
Linea Pack
Hipac
SIAT S.p.A.
Open Data
7Китай
Yi-Lift
Staxx
Noblelift
Youngsun
Eoslift
Maximal
Dongfeng Packing
1Малайзія
Thong Guan Industries Berhad
1Нідерланди
Supertape
2Німеччина
Lava
Bosch
2Південна Корея
Hanato
BOW Tape
15Польща
CODIMEX
Dalpo
Damet
Dantom
Defalin Group SA
Dekofilm Polska
Ergis-Eurofilms S.A.
Fortis Technology
Kram
M.J. Maillis Group
Pakmar
PAK-TREND
Politan
SABA
Toolco
1Сербія
HIP-Petrohemija JSC
1Словенія
Status
2США
Senco
ShrinkFast
4Тайвань
Transpak
YBICO
ZAPAK
Extend
1Туреччина
MPS
2Україна
FOYER
Polistrap
1Швеція
Kanthal