У кошику 0

Teufelberger (Тойфельбергер) – це багатогалузева міжнародна група компаній з більш ніж 225-літнім досвідом. Teufelberger робить особливо міцні сталеві канати й троси,композитні матеріали,волоконні троси й полімерні стрічки для обв'язки вантажів.

Детальніше...

Scaldopack - бельгійська компанія , яка розробляє, виготовляє та обслуговує високотехнологічні, автоматичні машини для наповнення та укупорки різноманітної тари під металеві або пластикові кришки, штуцери.

Детальніше...

Genpack A/S - датська компанія, заснована в 1949 році. Зараз це сучасна промислова компанія, що розробляє й виготовляє матеріали для запечатування пакетів і пакувальні машини для споживачів по усьому світу.

Детальніше...

Італійська компанія Reepack понад 20 років працює у галузі виробництва пакувального обладнання і готова запропонувати широкий асортимент напівавтоматичних та повністю автоматичних машин (вакуумні машини, зварювачі лотків, термоформери, машини flow-pack, тощо).

Детальніше...

Італійська компанія INTERCOM є новою компанією, що динамічно розвивається і працює в області обладнання для вакуум-упаковки.

Детальніше...