У кошику 0

Kanthal є провідним світовим брендом в області нагрівальної техніки. Продукти Kanthal використовуються в різних сферах, в першу чергу для генерації, вимірювання та контролю тепла.

Компанія STATUS заснована в 1995 році в Словенії (м. Метлика). Невеликий сімейний бізнес швидко набрав оберти й у цей час продукція відома не тільки в Європі, але й по всьому світу.

Teufelberger (Тойфельбергер) – це міжнародна група компаній з більш ніж 220-літнім досвідом. Teufelberger робить особливо міцні сталеві канати й троси,композитні матеріали,волоконні троси й полімерні стрічки для обв'язки вантажів.

Компанія Fortis Technology в паливній промисловості з 2003 р. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний та якісний виробник резервуарів, що дозволяють безпечне зберігання і розподіл рідин, таких як паливо, масла, мастила, AdBlue.

Польська компанія PAK-TREND була заснована в 1989 році. У назву компанії був вкладений уже наявний на той час досвід у проектуванні й виготовленні точних машин і приладів. Тепер машини PAK-TREND працюють як на всій території Польщі, так і за кордоном.

Італійська компанія «Open data» є провідним виробником високоякісних ручних етикет-пістолетів з 1988 р. Обсяги виробництва зростають рік у рік і тепер обладнання Open Data можна придбати більш, ніж в 30 країнах.

Штаб-квартира американської компанії SENCO Products, Inc., одного з найбільших виробників у світі пневматичних цвяхо-, штифто- і скобозабивних інструментів (пістолетів) і кріпильних матеріалів для цих інструментів розташована в г. Цинцинаті, штат Огайо.

ЗАТ «Ремеза» – машинобудівне підприємство гарне відоме в країнах СНД і інших країнах світу. Основним напрямком роботи є випуск сучасного компресорного обладнання. Для його виробництва використовуються сучасні технології й комплектуючі, виготовляються провідними світовими компаніями.