У кошику 0

Scaldopack - бельгійська компанія, яка розробляє, виготовляє та обслуговує високотехнологічні, автоматичні машини для наповнення та укупорки різноманітної тари під металеві або пластикові кришки, штуцери.

Детальніше...

Genpack A/S - датська компанія, заснована в 1949 році. Зараз це сучасна промислова компанія, що розробляє й виготовляє матеріали для запечатування пакетів і пакувальні машини для споживачів по усьому світу.

Детальніше...

Італійська компанія Reepack понад 20 років працює у галузі виробництва пакувального обладнання і готова запропонувати широкий асортимент напівавтоматичних та повністю автоматичних машин (вакуумні машини, зварювачі лотків, термоформери, машини flow-pack, тощо).

Детальніше...

Італійська компанія INTERCOM є новою компанією, що динамічно розвивається і працює в області обладнання для вакуум-упаковки.

Детальніше...

Італійська компанія «Open data» є провідним виробником високоякісних ручних етикет-пістолетів з 1988 р. Обсяги виробництва зростають рік у рік і тепер обладнання Open Data можна придбати більш, ніж в 30 країнах.

Детальніше...