Шановні відвідувачі! Під час карантину компанія КОЗАК+ продовжує працювати в режимі он-лайн замовлень. Графік відправлень товарів не змінився.
У кошику 0

Термозбіжні машини - напівавтоматичне пакувальне обладнання, яке призначене для пакування харчових продуктів та промислових товарів у термозбіжну плівку.

Пакування товарів термозбіжною плівкою надає продукції привабливого зовнішнього вигляду і захищає від зовнішніх впливів.

Термозбіжні пакувальні машини поділяються на такі типи:

Термозбіжні камерні та тунельні машини можуть використовувати як полівінілхлоридні (ПВХ), так і поліолефінові (ПОФ) термозбіжні плівки у вигляді напіврукав.

Камерні термозбіжні машини

Термозбіжні машини камерного типу - обладнання для пакування продукції у закритій камері з прозорою кришкою, де відбувається зварювання і усадка термозбіжної плівки.

Термопакувальні камерні машини застосовуються для індивідуального або групового пакування кондитерських і хлібобулочних виробів, свіжих фруктів і овочів, поліграфічної й сувенірної продукції, косметики, наборів подарунків, комп'ютерних комплектуючих і аксесуарів, невеликих побутових приладів, тощо.

Використовуються на малих і середніх підприємствах, наприклад: магазини, супермаркети, в офісах, банках, книжних магазинах, пекарнях.

Особливості термозбіжних камерних машин
 • Проста і надійна конструкція
 • Швидка заміна рулону термозбіжної плівки
 • Попередня перфорація плівки
 • Малі габарити при високій продуктивності
 • Програмування робочого циклу пакування
 • Прозорість кришки дозволяє здійснювати постійний візуальний контроль над процесом пакування
 • Плавне регулювання температури та тривалості зварювання й усадки

Принцип роботи: оператор розміщує продукт в пакувальну зону, закриває кришку камери. Потім машина автоматично здійснює зварювання й усадку плівки, після чого кришка відкривається і оператор виймає упакований продукт.

Режими роботи камерних машин

Залежно від типу й розмірів продукції і використовуваної плівки, камерні машини можуть працювати в трьох робочих режимах:

 • Зварювання, обрізка й термоусадка. Це звичайний режим роботи для стандартної продукції. Після закривання кришки камери послідовно виконуються всі операції й за їхнім завершенням кришка камери відкривається
 • Зварювання, обрізка й термоусадка із затримкою. Затримка термоусадки дозволяє звареному шву достатньо охолонути, щоб не порушитися в процесі термоусадки
 • Зварювання й обрізка. Цей режим дуже зручно використовувати для дрібних товарів, наприклад для компакт-дисків або візитних карток. Термоусадка не виконується доти, поки камера повністю не заповниться окремими екземплярами продукції
Камерні термозбіжні машини
Термозбіжна машина камерного типу EKH-346
Розмір камери 320x460 мм, потужність 3,2 кВт
Термозбіжна машина камерного типу EKH-455
Розмір камери 420x550 мм, потужність 3,8 кВт
Термозбіжна машина камерного типу YS-ZB-4255
Розмір камери 420x550 мм, потужність 3,5 кВт
Термозбіжна машина камерного типу YS-ZB-6084
Розмір камери 600x840 мм, потужність 7 кВт
Тунельні термозбіжні машини

Термозбіжні машини тунельного типу - високопродуктивні термопакувальні машини, які складаються з L-зварювача, термозбіжного тунелю та конвеєрів. Застосовуються на середніх і великих підприємствах, де потребується великий рівень автоматизації виробництва. Тунельні термопакувальні машини дуже ефективні для роботи на конвеєрних лініях.

Термозбіжні тунельні машини поставляються з механічним або пневматичним урухомником планки для обрізки і зварювання плівки. Пневматичні машини значно збільшують продуктивність.

Принцип роботи: оператор обгортає плівкою товар і переміщує його в область зварювання. Зварювальна планка опускається автоматично за допомогою пневматики або вручну, в залежності від типу урухомника планки. Товар з області зварювання транспортується у термозбіжний тунель для обдувки у термозбіжній плівці гарячим повітрям. Переміщення здійснюється стрічковим конвеєром.

Особливості термозбіжних тунельних машин
 • Простота у використанні завдяки функціям електронного керування
 • Автоматичне закривання (пневматичні машини) та відкриття зварювальної планки, зварювання та видача впакованого продукту
 • Окремий конвеєр в області зварювання й у термозбіжному тунелі з регульованою швидкістю
 • Регулювання температури та тривалості зварювання й усадки
 • Корпус термотунеля виготовлений із нержавіючої сталі
 • Попередня перфорація плівки
Режими роботи тунельних машин

Зазвичай, термозбіжні тунельні машини можуть працювати в чотири робочих режимах:

 • Безперервний рух конвеєра
 • Покроковий рух конвеєра з зупинкою під час зварювання
 • Рух конвеєра із зупинкою під час перебування продукту у термозбіжній камері для збільшення часу усадки
 • Двобічний рух конвеєра – переміщення предмета у термоусаджувальний тунель і повернення його з тунелю в область зварювання, що дає можливість керувати машиною з однієї позиції одному оператору
Тунельні термозбіжні машини
Термозбіжна машина тунельного типу EKL-455PT
Пневматична, рамка 400x550 мм, тунель 400x200 мм
Термозбіжна машина тунельного типу DFQC-450+BS-A450
Пневматична, рамка 450x500 мм, тунель 450x250 мм
Термозбіжна машина тунельного типу YS-ZB-5545B
Пневматична, рамка 450x500 мм, тунель 450x250 мм
Термозбіжна машина тунельного типу YS-ZB-5545B
Механічна, рамка 450x500 мм, тунель 450x250 мм
Тунелі та L-зварювачі

Модулі (термотунелі та L-зварювачі) термозбіжних тунельних машин можуть використуватися окремо з будь-яким іншим термозбіжним обладанням як незалежні пристрої або в складі пакувальних ліній. У кожному з випадків модулі зручно та компактно розташовуються і не займають багато місця.

Термоусаджувальний тунель BS-A450
Розмір тунелю 830х450х250мм, потужність 9 кВт
Тунель термозбіжний автоматичний RS-5
Розмір тунелю 1100х550х220мм, потужність 6,5 кВт
L-зварювач Youngsun YS-ZB-6045A (механічний)
Механічний, розмір рамки 450х600мм, потужність 0,5 кВт
L-зварювач Youngsun YS-ZB-6045B (пневматичний)
Пневматичний, розмір рамки 450х600мм, потужність 1 кВт

Для продовження терміну служби термозбіжної машини потрібно слідкувати за чистотою машини, застосовувати силіконовий спрей для термоножів, вчасно замінювати тефлонове полотно і нагрівальний елемент (зварювальний ніж).