У кошику 0

Польська компанія «DAMET» заснована в 1989 році й на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників скобозшивачів і скоб для виготовлення гофротари, а також машин для виготовлення наповнювача. Компанія пропонує самий більший асортимент скобозшивачів для промислового пакування.

Детальніше...

Польська компанія CODIMEX є виробником та дистриб’ютором вимірювальних і маркувальних приладів для лісового господарства. Електронні та ручні (механічні) мірні вилки, мобільні додатки, інструменти і бирки для маркування – вся фірмова продукція перевершує найрізноманітніші очікування Клієнтів компанії.

Детальніше...

Корпорація M.J. Maillis Group була заснована в 1968 як приватна компанія, що займається власним виробництвом і реалізацією пакувальних матеріалів і устаткування для пакувальної галузі.

Детальніше...

Компанія Dekofilm Polska Sp. z o.o. була створена в 1995 р. як підрозділ Decofilm S.p.A.

Детальніше...

Politan Sp.j. - польська компанія з більш, ніж 30-річним досвідом на ринку. Спеціалізується на витратних матеріалах для побуту, кулінарії й торгівлі й на продуктах, які полегшують прибирання, підготовку їжі й пакування.

Детальніше...

Kram Polska S.A. - польська компанія, виробник ПВХ стретч-плівок з 1991 р. Компанія має сучасний завод з виробництва й логістичний центр у м. Пасленк, заводи в Дзежгонь і Островець.

Детальніше...

Польська компанія Dantom працює на ринку матеріалів для закриття пакетів з 2000 року. Першими матеріалами, якими зайнялася компанія були кліп-стрічка й твіст-стрічка.

Детальніше...

Toolco (Тулко) - польська компанія, заснована в 1985 у США. На сьогоднішній день, це відомий виробник виробів зі сталевого дроту й листових матеріалів: дротові затискні скоби, бляшані скоби й інші, які застосовуються для всіх видів пакувальних стрічок, у побутовій техніці й у промисловості. Компанія знаходиться на північному сході Польщі в м. Бєлосток.

Детальніше...