У кошику 0

НОВИНКА! Пропонуємо Вам компактні та надійні трейсилери для запечатування лотків із харчовими продуктами за допомогою пакувальної плівки.

Детальніше...

НОВИНКА! Компанія КОЗАК+ презентує Вам безкамерну вакуумну машину DZ-290P від торгової марки FOYER . Даний вакууматор призначений тільки для гладких вакуумних пакетів шириною 29 см.

Детальніше...

НОВИНКИ! Компанія КОЗАК+ за численними проханнями наших клієнтів у жовтні 2020 року розширила асортимент пакувальних машин та складської техніки. Також ми збільшили номеклатуру вакуумних та хлібних пакетів, поліетиленових плівок-рукав.

Детальніше...

РОЗШИРЕННЯ АСОРТИМЕНТУ! Компанія КОЗАК+ рекомендує Вам сучасні та практичні зварювачі лотків SY-01 від торгової марки FOYER . Дані трейсилери оснащені надійною системою контролю температури нагріву робочої поверхні .

Детальніше...

НОВИНКИ! У продаж надійшло сучасне та надійне пакувальне обладнання з новими функціональними можливостями: вакуумні та фасувальні машини, кліпсатори, машини для обмотки стретч-плівкою, зварювачі, термозбіжні машини, конвеєри від торгової марки FOYER.

Детальніше...

Шановні друзі! Вінницька компанія КОЗАК+ запрошує відвідати наш стенд № E12.2 складського обладнання на Міжнародному промисловому форумі - 2019, який відбудеться з 19 до 22 листопада за адресою: м.Київ, станція метро «Лівобережна», Броварський проспект, 15 , будівля «Міжнародний виставковий центр».

Детальніше...