У кошику 0

НОВИНКА! Пропонуємо Вам електричні вилочні навантажувачі NobleLift FE4PN для здійснення вантажно-розвантажувальних заходів на складах, торгових й логістичних центрах та об'єктах транспортної інфраструктури.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам ручний автоматизований краплеструменевий маркувальник T-X для нанесення цифр, дати, тексту, штрих-кодів, графічних зображень та інших друкованих символів на свою продукцію.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам інноваційну автоматичну машину для наповнення рідиною та укупорки кришкою горловин з різним діаметром: дой-пак пакети зі стандартним штуцером, флакони з різьбовою кришкою, пляшки, каністри від бельгійської компанії Scaldopack.

Детальніше...

АКЦІЯ! Завод виробник, партнер компанії КОЗАК+ надає знижку на безкамерну вакуумну машину DZ-290P. Даний вакууматор призначений тільки для гладких вакуумних пакетів шириною до 29 см.

Детальніше...

НОВИНКИ! Компанія КОЗАК+ продовжує розширювати асортимент пакувальної техніки, матеріалів і оновлювати уже існуючі позиції. Також пропонуємо складську техніку для оптимізації процесів під час роботи на складі.

Детальніше...

НОВИНКА! Відтепер компанія КОЗАК+, крім зварювачів лотків прямокутної форми, розширює асортимент обладнанням для запечатування стаканів діаметром Ø95 мм.

Детальніше...