У кошику 0

НОВИНКА! Пропонуємо Вам зручний та універсальний кліпсатор K-8-L для запечатування пластикових та сітчастих пакетів за допомогою металевих скоб. А також спеціальні скоби 711V0-AR до нього.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам новий надпотужний візок АС-100 вантажопід'ємністю до 10 тон, а також нові вантажні візки для транспортування вантажу та робочий трьохсекційний стіл для переміщення паперу й інструментів від Yi-Lift.

Детальніше...

Компанія «Козак+» відвідала у травні 2023 року міжнародні виставки з провідними компаніями-виробниками складської техніки та пакувальних рішень.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам електричні вилочні навантажувачі NobleLift FE4PN для здійснення вантажно-розвантажувальних заходів на складах, торгових й логістичних центрах та об'єктах транспортної інфраструктури.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам ручний автоматизований краплеструменевий маркувальник T-X для нанесення цифр, дати, тексту, штрих-кодів, графічних зображень та інших друкованих символів на свою продукцію.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам інноваційну автоматичну машину для наповнення рідиною та укупорки кришкою горловин з різним діаметром: дой-пак пакети зі стандартним штуцером, флакони з різьбовою кришкою, пляшки, каністри від бельгійської компанії Scaldopack.

Детальніше...