У кошику 0

НОВИНКА! Пропонуємо Вам інноваційну автоматичну машину для наповнення рідиною та укупорки кришкою горловин з різним діаметром: дой-пак пакети зі стандартним штуцером, флакони з різьбовою кришкою, пляшки, каністри від бельгійської компанії Scaldopack.

Детальніше...

АКЦІЯ! Завод виробник, партнер компанії КОЗАК+ надає знижку на безкамерну вакуумну машину DZ-290P. Даний вакууматор призначений тільки для гладких вакуумних пакетів шириною до 29 см.

Детальніше...

НОВИНКИ! Компанія КОЗАК+ продовжує розширювати асортимент пакувальної техніки, матеріалів і оновлювати уже існуючі позиції. Також пропонуємо складську техніку для оптимізації процесів під час роботи на складі.

Детальніше...

НОВИНКА! Відтепер компанія КОЗАК+, крім зварювачів лотків прямокутної форми, розширює асортимент обладнанням для запечатування стаканів діаметром Ø95 мм.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам вакуумні рифлені харчові рулони та пакети європейської якості від словенської компанії Status d.o.o. Metlika. Компанія КОЗАК+ є офійним дистриб’ютором Status Metlika в Україні вже декілька років.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам кордову плетену стрічку шириною 16, 19, 32 мм від канадської компанії Caristrap. Така стрічка використовується як повна заміна сталевої стрічки, тому її ще називають "синтетичною сталлю".

Детальніше...