У кошику 0

РОЗШИРЕННЯ АСОРТИМЕНТУ! Компанія КОЗАК+ рекомендує Вам сучасні та практичні зварювачі лотків SY-01 від торгової марки FOYER . Дані трейсилери оснащені надійною системою контролю температури нагріву робочої поверхні .

Детальніше...

НОВИНКИ! У продаж надійшло сучасне та надійне пакувальне обладнання з новими функціональними можливостями: вакуумні та фасувальні машини, кліпсатори, машини для обмотки стретч-плівкою, зварювачі, термозбіжні машини, конвеєри від торгової марки FOYER.

Детальніше...

Шановні друзі! Вінницька компанія КОЗАК+ запрошує відвідати наш стенд № E12.2 складського обладнання на Міжнародному промисловому форумі - 2019, який відбудеться з 19 до 22 листопада за адресою: м.Київ, станція метро «Лівобережна», Броварський проспект, 15 , будівля «Міжнародний виставковий центр».

Детальніше...

Спеціалісти компанії «КОЗАК+» відвідали міжнародну виставку пакувальної техніки TAROPAK 2019 - найбільший в східній частині Європи форум, де представлено новітні системи, технології та рішення для пакувальної промисловості. Виставка відбулась з 30 вересня по 3 жовтня у м.Познань, Польща.

Детальніше...

Компанія КОЗАК+ оголошує про початок продажів з 9 вересня 2019 року сучасних ручних гідравлічних візків PWH25-II вантажопідйомністю 2500 кг від відомого виробника складської техніки STAXX.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам невеликий за розмірами циркулятор SVC-100 для приготування страв у вакуумній упаковці при низьких температурах від відомої європейської компанії Status Metlika, Словенія. ✅ Температура до 90°C ✅ Висока точність підтримки температури ✅ Електронне керування

Детальніше...