У кошику 0

НОВИНКИ! Компанія КОЗАК+ продовжує розширювати асортимент пакувальної техніки, матеріалів і оновлювати уже існуючі позиції. Також пропонуємо складську техніку для оптимізації процесів під час роботи на складі.

Детальніше...

НОВИНКА! Відтепер компанія КОЗАК+, крім зварювачів лотків прямокутної форми, розширює асортимент обладнанням для запечатування стаканів діаметром Ø95 мм.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам вакуумні рифлені харчові рулони та пакети європейської якості від словенської компанії Status d.o.o. Metlika. Компанія КОЗАК+ є офійним дистриб’ютором Status Metlika в Україні вже декілька років.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам кордову плетену стрічку шириною 16, 19, 32 мм від канадської компанії Caristrap. Така стрічка використовується як повна заміна сталевої стрічки, тому її ще називають "синтетичною сталлю".

Детальніше...

АКЦІЯ! Компанія КОЗАК+ пропонує до кінця жовтня знижку на поліолефінову термоусаджувальну плівку напіврукав різної ширини - 96 грн за 1 кг.

Детальніше...

НОВИНКА! Компанія КОЗАК+ надає можливість самостійно зробити попереднє замовлення на виготовлення вакуумних пакетів за Вашими власними розмірами та з додатковими опціями.

Детальніше...

Дорогі друзі, 29 липня 2021 року компанія КОЗАК+ відзначає 28 річницю із дня заснування.

Ми дуже вдячні нашим клієнтам, партнерам, постачальникам за всі ці роки нашої співпраці.

Детальніше...

АКЦІЯ! Завдяки прямим зв'язкам нашої компанії з виробником, ми отримали від компанії Keestar суттєву знижку з 01.06.2021 до 01.09.2021 на ручні мішкозашивні машини KP-2701.

Детальніше...