У кошику 0
Slider

ShrinkFast є найбільш відомим світовим брендом в області термозбіжних інструментів. Продукти ShrinkFast використовуються для пакування термозбіжними плівками, починаючи від невеликого обладнання до великих будівель, мостів та військових літаків.

Американська компанія була заснована в 1970р. після розроблення термозбіжного пістолета першого покоління - Unipolycon або Model 305х. Ця модель стала інноваційним інструментом для промислового пакування на той час. Вона мала широке полум'я, яке використовувалося для закріплення виробів на палетах.

Через світову мережу дистриб'юторів ShrinkFast пропонує повну систему пакування термозбіжної плівки, яка є економічно ефективною, проста у встановленні та забезпечує необхідний захист для всіх виробів вашої компанії

Інструменти для термозбіжних технологій виготовляються в США, мають повну річну гарантію і здатні працювати у тривалому режимі в промислових умовах.

Відеоролик з використанням термоінструмента

Пропонуємо Вашій увазі відеоролик, у якому демонструється процес складання одного із термозбіжних інструментів бренда ShrinkFast та його робота.

Компанія КОЗАК+ є офіційним дистриб'ютором компанії ShrinkFast в Україні. Крім того, наш сервісний центр здійснює обслуговування, гарантійний ремонт та налаштування усіх інструментів, які знаходяться у продажу.

Усі товари бренда ShrinkFast