У кошику 0
Slider

ShrinkFast є найбільш відомим світовим брендом в області термозбіжних інструментів. Продукти ShrinkFast використовуються для пакування термозбіжними плівками, починаючи від невеликого обладнання до великих будівель, мостів та військових літаків.

Американська компанія була заснована в 1970р. після розроблення термозбіжного пістолета першого покоління - Unipolycon або Model 305х. Ця модель стала інноваційним інструментом для промислового пакування на той час. Вона мала широке полум'я, яке використовувалося для закріплення виробів на палетах.

Через світову мережу дистриб'юторів ShrinkFast пропонує повну систему пакування термозбіжної плівки, яка є економічно ефективною, проста у встановленні та забезпечує необхідний захист для всіх виробів вашої компанії

Інструменти для термозбіжних технологій виготовляються в США, мають повну річну гарантію і здатні працювати у тривалому режимі в промислових умовах.

Відеоролик з використанням термоінструмента

Пропонуємо Вашій увазі відеоролик, у якому демонструється процес складання одного із термозбіжних інструментів бренда ShrinkFast та його робота.

Компанія КОЗАК+ є офіційним дистриб'ютором компанії ShrinkFast в Україні. Крім того, наш сервісний центр здійснює обслуговування, гарантійний ремонт та налаштування усіх інструментів, які знаходяться у продажу.

Усі товари бренда ShrinkFast

Наші бренди

1Австрія
Teufelberger
1Білорусь
Remeza
1Данія
Genpack A/S
8Італія
Intercom
Pozzi Packaging
Packmore
Italdibipack
Linea Pack
Hipac
SIAT S.p.A.
Open Data
7Китай
Yi-Lift
Staxx
Noblelift
Youngsun
Eoslift
Maximal
Dongfeng Packing
1Малайзія
Thong Guan Industries Berhad
1Нідерланди
Supertape
2Німеччина
Lava
Bosch
2Південна Корея
Hanato
BOW Tape
15Польща
CODIMEX
Dalpo
Damet
Dantom
Defalin Group SA
Dekofilm Polska
Ergis-Eurofilms S.A.
Fortis Technology
Kram
M.J. Maillis Group
Pakmar
PAK-TREND
Politan
SABA
Toolco
1Сербія
HIP-Petrohemija JSC
1Словенія
Status
2США
Senco
ShrinkFast
4Тайвань
Transpak
YBICO
ZAPAK
Extend
1Туреччина
MPS
2Україна
FOYER
Polistrap
1Швеція
Kanthal