У кошику 0

Компанія КОЗАК+ оголошує про початок продажів з 9 вересня 2019 року сучасних ручних гідравлічних візків PWH25-II вантажопідйомністю 2500 кг від відомого виробника складської техніки STAXX.

НОВИНКА! Компанія КОЗАК+ розширила асортимент поліпропіленових стрічок Polistrap власного виробництва. Крім білого, сірого та чорного кольорів, відтепер у продажу стрічка Polistrap рожева.

НОВИНКА! У продаж до нашого інтернет-магазину надійшов ручний, настільний, портативний, індукційний зварювач DGYF-S500A. ✅ Діаметр горловини - 20-100 мм ✅ Час зварювання до 5 секунд ✅ Потужність 0,5 кВт ✅ Працює тільки з багатошаровими фольгованими (металізованими) плівками.

НОВИНКА! Пропонуємо Вам невеликий за розмірами циркулятор SVC-100 для приготування страв у вакуумній упаковці при низьких температурах від відомої європейської компанії Status Metlika, Словенія. ✅ Температура до 90°C ✅ Висока точність підтримки температури ✅ Електронне керування

НОВИНКА! Компанія КОЗАК+ пропонує Вам малогабаритні, зручні, ударостійкі та електричні вакуумні помпи від відомої європейської компанії Status Metlika, Словенія.

Розширення асортименту! У продаж до нашого інтернет-магазину надійшли нові прозорі вакуумні контейнери та графини з екологічно й міцного пластику Tritan™ від відомої європейської компанії Status Metlika, Словенія.

Компанія КОЗАК+ запрошує Вас відвідати наш стенд на Міжнародній виставці пакувального обладнання, яка відбудеться з 10 по 12 квітня за адресою: м.Київ, станція метро "Лівобережна", Броварський проспект, 15 , будівля "Міжнародний виставковий центр".

НОВИНКА! Напівавтоматична вібраційна фасувальна машина MF-2500 для сипучих продуктів (чай, кава, крупи, насіння, мінеральних добрив, хімічних речовин). Вага порції до 2500 г. Продуктивність 10...15 циклів/хв. Точність зважування до 1 г.