У кошику 0

НОВИНКИ! У продаж надійшло сучасне та надійне пакувальне обладнання з новими функціональними можливостями: вакуумні та фасувальні машини, кліпсатори, машини для обмотки стретч-плівкою, зварювачі, термозбіжні машини, конвеєри від торгової марки FOYER.

Детальніше...

Шановні друзі! Вінницька компанія КОЗАК+ запрошує відвідати наш стенд № E12.2 складського обладнання на Міжнародному промисловому форумі - 2019, який відбудеться з 19 до 22 листопада за адресою: м.Київ, станція метро «Лівобережна», Броварський проспект, 15 , будівля «Міжнародний виставковий центр».

Детальніше...

Спеціалісти компанії «КОЗАК+» відвідали міжнародну виставку пакувальної техніки TAROPAK 2019 - найбільший в східній частині Європи форум, де представлено новітні системи, технології та рішення для пакувальної промисловості. Виставка відбулась з 30 вересня по 3 жовтня у м.Познань, Польща.

Детальніше...

НОВИНКА! Компанія КОЗАК+ розширила асортимент поліпропіленових стрічок Polistrap власного виробництва. Крім білого, сірого та чорного кольорів, відтепер у продажу стрічка Polistrap рожева.

Детальніше...

НОВИНКА! У продаж до нашого інтернет-магазину надійшов ручний, настільний, портативний, індукційний зварювач DGYF-S500A. ✅ Діаметр горловини - 20-100 мм ✅ Час зварювання до 5 секунд ✅ Потужність 0,5 кВт ✅ Працює тільки з багатошаровими фольгованими (металізованими) плівками.

Детальніше...

НОВИНКА! Пропонуємо Вам невеликий за розмірами циркулятор SVC-100 для приготування страв у вакуумній упаковці при низьких температурах від відомої європейської компанії Status Metlika, Словенія. ✅ Температура до 90°C ✅ Висока точність підтримки температури ✅ Електронне керування

Детальніше...

НОВИНКА! Компанія КОЗАК+ пропонує Вам малогабаритні, зручні, ударостійкі та електричні вакуумні помпи від відомої європейської компанії Status Metlika, Словенія.

Детальніше...

Розширення асортименту! У продаж до нашого інтернет-магазину надійшли нові прозорі вакуумні контейнери та графини з екологічно й міцного пластику Tritan™ від відомої європейської компанії Status Metlika, Словенія.

Детальніше...