Шановні відвідувачі! Під час карантину компанія КОЗАК+ продовжує працювати в режимі он-лайн замовлень. Графік відправлень товарів не змінився.
У кошику 0

Мірні вилки Codimex - інструменти, які використовують для виміру діаметра поперечного перерізу стовбурів дерев, колод в деревообробній промисловості. Виробником вилок для лісгоспів є польська компанія Codimex.

За типом вилки для вимірювання діаметра деревини поділяються на:

Мірні вилки CODIMEX є результатом багаторічного досвіду фірми CODIMEX в проектуванні і виробництві товстомірів для деревини. Вони мають безліч удосконалень, які забезпечують ефективну роботу у важких лісових умовах.

Механічні мірні вилки S-1 та S-2

Мірні вилки (пахиметр, товстомір) Codimex S – це найновіша модель ручної вилки від Codimex. Ці моделі наділені модернізованою системою пересування, забезпечуючи виняткову плавність та стабільність навіть в умовах сильних морозів.

Механічні мірні вилки доступні в версії S-1 для измерения древесины (без додаткової ручки) та в версії S-2 (з додатковою ручкою) для вимірювання зростаючих дерев.

Мірні вилки Codimex серії S-1 та S-2 можуть мати діапазон вимірювань 40см, 50см, 60см, 80см, 100см, 120см. Доступні кольори червоний, блакитний, чорний.

Шкала мірних вилок Codimex S-1, S-2 може мати ділення сантиметрове (з точністю до 0.5 см) або міліметрове (з точністю до 1 мм).

Загальні особливості мірних вилок
 • Мірні вилки CODIMEX сконструйовані на основі прямокутної лінійки з легкого сплаву алюмінію
 • Шкала на трьох сторонах лінійки виконана за технологією, яка забезпечує повний захист від стирання навіть абразивними матеріалами
 • Корпус рамки виконаний з пластмаси підвищеної міцності, яка є стійкою при митті розчинником (ацетон, бензин)
 • Ніжки вилки виготовлені з матеріалу ABS, що дозволяє точно калібрувати інструмент
 • Конструкція амортизуючих роликів забезпечує щільне прилягання рамки до лінійки
 • Незалежно від температури ніжка мірної вилки переміщається легко і плавно - навіть за температури -40°C
 • Форма нерухомої ніжки забезпечує проникнення під повалені колоди для здійснення замірів
 • Спеціально профільований корпус вилки дозволяє точно знімати показання, виключаючи помилку паралакса
Варіанти мірних вилок без ручки
Мірна вилка Codimex S-1 60см (точність 0.5 cм)
Довжина 600 мм, ділення шкали сантиметрове - 0,5 см
Мірна вилка Codimex S-1 80см (точність 1 мм)
Довжина 800 мм, ділення шкали міліметрове - 1 мм
Мірна вилка Codimex S-1 100см (точність 0.5 см)
Довжина 1000 мм, ділення шкали сантиметрове - 0,5 см
Мірна вилка Codimex S-1 120см (точність 0.5 cм)
Довжина 1200 мм, ділення шкали сантиметрове - 0,5 см
Варіанти мірних вилок з ручкою
Мірна вилка Codimex S-2 80см (точність 0.5 см)
Довжина 800 мм, ділення шкали сантиметрове - 0,5 см
Мірна вилка Codimex S-2 100см (точність 0.5 см)
Довжина 1000 мм, ділення шкали сантиметрове - 0,5 см
Мірна вилка Codimex-S-2 100см (точність 1 мм)
Довжина 1000 мм, ділення шкали міліметрове - 1 мм
Мірна вилка Codimex-S-2 100см (точність 1 мм)
Довжина 1200 мм, ділення шкали сантиметрове - 0,5 см
Електронні мірні вилки

Електронна мірна вилка Codimex E-1 - це простий і дешевий пристрій для виконання вимірювання, взаємодіючий з особистим смартфоном користувача. Програма може завантажуватись на будь-який пристрій з системою Android. Електронна мірна вилка має електронну направляючу і через Bluetooth взаємодіє зі смартфоном користувача, на якому встановлюється обрана програма для вимірювання лісу. Записані у пам’яті смартфона дані можна завантажувати у форматі csv. Експортувати файл можна, висилаючи його через Bluetooth або електронною поштою, а також копіюючи через USB-кабель на комп’ютер.

Використання електронної системи вимірювання деревини CODIMEX суттєво збільшує ефективність і комфорт вимірювання, що скорочує час збирання даних, дозволяє їх швидко обробляти та передавати.

Комплектація мірної вилки Codimex E-1
 • електронна мірна вилка «CODIMEX E-1», яка вимірює та висилає дані вимірювання до програми за допомогою модулю Bluetooth
 • програми «E-caliper» та «SLT-calliper» (мобільний додаток для операційної системи «Android», що встановлений на смартфоні), які приймають, реєструють, зберігають та передають дані
Переваги електронних мірних вилок
 • Робота на відомому пристрої користувача – особистий смартфон, який збирає і передає результати вимірювань. За бажанням, продавець вибере і буде поставляти смартфон, який взаємодіє з мірною вилкою – дешевий або призначений для використання в важкодоступній місцевості, за допомогою сканера штрих-кодів і іншими варіантами для полегшення вимірювання лісу
 • Використовуючи свій смартфон, ви можете помістити його в додаткове кріплення на мірній вилці, на поясі з чохлом, на ремені на руці, покласти до кишені
 • Для вимірювання електронною мірною вилкою Codimex E-1 користувач вибирає додаток відповідно до своїх потреб. Можна встановити кілька додатків, які взаємодіють з електронною мірною вилкою Codimex E-1 на одному смартфоні. У разі розробки нової версії додатка, користувач може оновити його самостійно
 • Мобільні додатки дозволяють працювати в одній з наступних мов: англійська, французька, німецька, польська, італійська, іспанська, турецька, румунська, українська, російська та португальська
 • Мобільна програма «E-caliper» дозволяє самостійно виконувати вимірювання. Користувач має можливість працювати на простій програмі «SLT-caliper» або підготувати свій проект і використовувати його, користаючи з програми «E-caliper». Компанія CODIMEX також пропонує підготовку програм на спеціальне замовлення
 • Пристрій виконує вимірювання в сантиметрах або дюймах, в міліметрах або сантиметрах, залежно від налаштувань
 • Результати вимірювань можуть бути відразу відправлені через Інтернет на комп’ютер або можна зробити це після повернення в офіс через Bluetooth або USB кабель
Принцип роботи електронних мірних вилок

Дані вимірювання висилаються з мірної вилки «Codimex E1» до програми. Додатки, які співпрацюють з електронною мірною вилкою CODIMEX-E1 і можуть бути встановлені на будь-яких смартфонах, що працюють на операційній системи Android. Залежно від типу роботи, яку ми будемо виконувати, можна вибрати серед двох додатків:

 • E-caliper
 • SLT-calliper

Додаток E-caliper - це універсальна мобільна програма для проведення лісових вимірів і досліджень. Має відкриту систему – користувач сам може створювати проекти і визначати, які параметри повинні міститися в ньому (наприклад, порода дерев, діаметр, висота тощо). Користувач сам вирішує, які дані вводить за допомогою мірної вилки CODIMEX E-1,а які вводить вручну. Дані з мірної вилки передаються в додаток через Bluetooth. Дані можуть бути легко генеровані в файлі Excel і завантажені на комп’ютер або інший пристрій.

SLT-calliper - це програма для проведення вимірів зростаючого і лежачого дерева. Користувач вибирає вимір, а потім записує адресу лісу, породу і сортимент і може почати працювати, пересилаючи виміряні значення з мірної вилки CODIMEX E-1 до додатка. Користувач може змінити список порід і сортименту. У варіанті «дерево лежаче» можна виміряти стіс і довжину колод в штабелі. Цей варіант також робить підрахунок виміряної товщини, ємності деревини. Дані з мірної вилки передаються в додаток через Bluetooth. Дані можуть бути легко генеровані в файлі Excel і завантажені на комп’ютер або інший пристрій.

Варіанти електронних мірних вилок
Мірна вилка для измерения древесины Codimex E-1, 60см
Довжина вилки 600 мм
Мірна вилка для измерения древесины Codimex E-1, 80см
Довжина вилки 800 мм
Мірна вилка для измерения древесины Codimex E-1, 100см
Довжина вилки 1000 мм
Мірна вилка для измерения древесины Codimex E-1, 120см
Довжина вилки 1200 мм
Додаткові ручки для мірної вилки

Ручки для мірних вилок Codimex - додаткові ручки червоного або синього кольору, які кріпляться на вилку Codimex S-1. Ручки використовуються при вимірюванні зростаючих дерев.

Переваги додаткової ручки Codimex
 • Додаткова ручка значно полегшує вимірювання стоячих дерев, а також лежачих колод
 • Корпус ручки виконаний із пластмаси підвищеної міцності, стійкої при митті розчинником (ацетон, бензин)
 • Заокруглена ергономічна форма ручки полегшує тримання в руці
 • Для додаткової міцності серцевина ручки виготовлена із алюмінію
 • Ручка легко монтується і легко знімається

Компанія КОЗАК+ є офіційним представником CODIMEX Sp. z o.o - виробник вимірювальних приладів для лісівництва та лісопереробної галузі.