Шановні відвідувачі! Під час карантину компанія КОЗАК+ продовжує працювати в режимі он-лайн замовлень. Графік відправлень товарів не змінився.
У кошику 0
Пакети
вакуумні
харчові
Вакуумна машина для
дому
ресторану
кафе
Переваги вакуумних пакетів
  1. Збереження аромату та смаку
  2. Продовження терміну зберігання
  3. Захист від зовнішніх впливів
  4. Гарний товарний вигляд
Вакуумні машини
Dongfeng
previous arrow
next arrow
Slider

Вакуумна упаковка - спосіб захисту різних харчових продуктів і промислових товарів. Навколо продукції створюється безповітряний простір, який виключає розмноження шкідливих аеробних мікроорганізмів.

Детальніше...

Вакуумна упаковка - ефективне рішення для зберігання товарів різного призначення. Вакуумування продовжує термін придатності продуктів харчування, захищає їх від шкідливих впливів.

Детальніше...

На сьогоднішній день вакумне пакування набуло великої популярності, особливо в харчовій, хімічній і медичній галузі, дозволяє збільшити терміни зберігання продукції, зберегти стерильність вмісту, забезпечити естетичний товарний вигляд.

Детальніше...

Пакування за допомогою вакуумних машин - це сучасна і ефективна технологія, яка використовується як у промислових умовах для великого бізнесу, так і для невеликих приватних підприємств, а останнім часом й у побуті.

Детальніше...

Вакуумне пакування продуктів в газовому середовищі - це сучасний спосіб збереження якості та свіжості харчових продуктів, він дозволяє в кілька разів збільшити термін зберігання без заморожування, а також виключити застосування хімічних добавок і консервантів.

Детальніше...

Термін су-від (от фр. sous-vide, "під вакуумом") означає технологію приготування їжі в вакуумі, при якій продукти, у вакуумній упаковці, поміщаються в водяну баню і готуються за точної і постійної температури.

Детальніше...

Вакуумні контейнери призначені для зберігання харчових продуктів, рідин та невеликих промислових товарів у вакуумному середовищі. Відкачування повітря відбувається за допомогою електричних помп або вакууматорів.

Детальніше...