У кошику 0
Способи оплати

Ми приймаємо такі способи оплати наших товарів:

  • Безготівковий розрахунок для юридичних осіб та фізичних осіб. Даний спосіб дозволяє оплачувати замовлені Вами товари банківським переведенням. Після приймання замовлення, ми виставляємо рахунок, який Ви зможете оплатити протягом 10 банківських днів за умови відсутності курсових змін. Якщо за цей період оплата не зроблена, резерв на замовлений товар знімається.
  • Приват24 найпопулярніший в Україні інтернет-банкінг, що працює з 2001 року та належить ПриватБанку.
  • УВАГА! У випадку оплати за допомогою Приват24, якщо клієнт скасовує замовлення, то повертається сума замовлення з утриманням 2% від суми замовлення (комісія ПриватБанку).

  • Платіжна система WayForPay дозволяє оплатити без комісії карткою будь-якого банку такими методами: Google Pay, Apple Pay, Карткою Visa, Mastercard.
    Повне повернення коштів клієнту протягом доби з моменту оплати у випадку помилкового замовлення.
  • УВАГА! Сума оплати за товар без жодної комісії, комісію платіжній системі сплачує компанія КОЗАК+.

  • Післяоплата. Дозволяє Вам оплачувати товар готівкою, забираючи його в офісі кур'єрської служби.
Способи доставки

Доставку товару ми здійснюємо за допомогою таких кур'єрських служб:

Нова Пошта
Нічний Експрес
САТ
Делівері
Гюнсел
Міст Експресс
ЄвроЕкспрес

Вартість доставки розраховується безпосередньо службою доставки, та включає в себе: вартість пересилання замовлення, пересилання коштів (у випадку післяоплати) й страхування товару.

Також Ви можете отримати своє замовлення безпосередньо на нашому складі, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, Барське шосе, 3-й км

Доставка товарів по Вінниці

Нашим покупцям, що проживають в м. Вінниці й прилеглих районах, ми можемо доставляти замовлені у нас товари власним транспортом (на підприємство, в офіс, дім).

Можливість безкоштовної доставки визначається залежно від кількості замовленого товару, довжини маршруту доставки й поточного завантаження нашого транспорту. Обговорюйте з менеджером можливість адресної доставки під час замовлення.

Відправка всіх замовлень відбувається в робочі дні до 12:30. Якщо ви зробили замовлення або оплатили його (в випадку безготівкового способу оплати) після 12:30, замовлення буде відправлено наступного робочого дня.

Популярні товари