У кошику 0
Slider

Компанія Noblelift, повна назва якої Zhejiang Noblelift Equipment Joint Stock Co.,Ltd – один із провідних виробників вантажопідйомного обладнання й малої складської техніки з більш ніж десятилітньою історією розробки продукції й досвіду. Завдяки постійному технічному прогресу й планованому розвитку, продажі «Noblelift» ростуть з року в рік, а промисловий статус компанії невпинно підвищується.

Компанія Noblelift є лідером в розробці, виробництві й продажу складської техніки, в асортиментах якого Ви знайдете все від малих промислових візків до електричного транспортувального устаткування. Компанія займає провідні позиції як на ринку загальнодоступної, так і елітної складської техніки.

Зараз компанія Noblelift має передове устаткування, бездоганну технологію, прогресивні інтелектуальні прилади й складні пристрої для тестування, а також переймає міжнародні норми, як технічний показник продукції. Компанія Noblelift має передове устаткування, бездоганну технологію, прогресивні інтелектуальні прилади й складні пристрої для тестування, а також переймає міжнародні норми, як технічний показник продукції.


Дотримуючись успішної траєкторії розвитку малого вантажопідйомного обладнання, прагнучи до всеосяжного лідерства в області електричного навантажувального обладнання, компанія прагне стати новатором світового класу у виробництві й обслуговуванні складської техніки.

Всі товари бренда Noblelift

Наші бренди

1Австрія
Teufelberger
1Білорусь
Remeza
1Данія
Genpack A/S
8Італія
Intercom
Pozzi Packaging
Packmore
Italdibipack
Linea Pack
Hipac
SIAT S.p.A.
Open Data
7Китай
Yi-Lift
Staxx
Noblelift
Youngsun
Eoslift
Maximal
Dongfeng Packing
1Малайзія
Thong Guan Industries Berhad
1Нідерланди
Supertape
2Німеччина
Lava
Bosch
2Південна Корея
Hanato
BOW Tape
15Польща
CODIMEX
Dalpo
Damet
Dantom
Defalin Group SA
Dekofilm Polska
Ergis-Eurofilms S.A.
Fortis Technology
Kram
M.J. Maillis Group
Pakmar
PAK-TREND
Politan
SABA
Toolco
1Сербія
HIP-Petrohemija JSC
1Словенія
Status
2США
Senco
ShrinkFast
4Тайвань
Transpak
YBICO
ZAPAK
Extend
1Туреччина
MPS
2Україна
FOYER
Polistrap
1Швеція
Kanthal