У кошику 0

Мені сподобалось

Товарів: 0 - 0 грн
Перейти до списку

Наші бренди

Австрія
Teufelberger
Білорусь
Remeza
Данія
Genpack A/S
Італія
Intercom
Pozzi Packaging
Packmore
Italdibipack
Linea Pack
Hipac
SIAT S.p.A.
Open Data
Китай
Noblelift
Youngsun
Eoslift
Maximal
Малайзія
Thong Guan Industries Berhad
Нідерланди
Supertape
Німеччина
Lava
Південна Корея
Hanato
BOW Tape
Польща
Dalpo
Pakmar
Politan
Kram
M.J. Maillis Group
Damet
SABA
Defalin Group SA
Ergis-Eurofilms S.A.
Toolco
Dekofilm Polska
Dantom
CODIMEX
PAK-TREND
Fortis Technology
Сербія
HIP-Petrohemija JSC
Словенія
Status
США
Senco
Тайвань
Transpak
YBICO
ZAPAK
Extend
Туреччина
MPS
Швеція
Kanthal

Наш канал в Youtube

ТОВ ПКФ «Козак+» - одна з найвідоміших компаній-постачальників пакувального обладнання й матеріалів, складської й вантажопідйомної техніки на території України, яка має більш ніж 23-річний досвід роботи в пакувальній галузі й сфері складських технологій.

Сфера діяльності компанії

Основний напрямок діяльності компанії – забезпечення як великих підприємств, так і підприємств малого й середнього бізнесу якісними й доступними технологіями сучасного пакування й транспортування товарів. Для цього в компанії створений спеціальний відділ вивчення й впровадження інноваційних технологій і засобів пакування. Наші фахівці відвідують як вітчизняні, так і міжнародні галузеві виставки, технічні форуми й конференції.

Усе новітнє встаткування проходить ретельне тестування й випробування в нашій лабораторії. Товари, які поставляє компанія «Козак+» відповідають міжнародним і діючим в Україні стандартам і Технічним регламентам, що підтверджується відповідними сертифікатами й Деклараціями про відповідність.

Ми рекомендуємо клієнтам найсучасніші, досконалі й практичні пакувальні машини, устаткування й матеріали, які виготовляються провідними світовими виробниками.

Дистрибуція провідних брендів

Компанія «Козак+» є прямим постачальником в Україну багатьох товарів відомих європейських, американських і азіатських брендів. Ми постачаємо як традиційне, широко вживане на нашому ринку обладнання, так і складні, високотехнологічні машини з таких країн як Польща, Чехія, Румунія, Австрія, Англія, Данія, Німеччина, Італія, Туреччина, Саудівська Аравія, Корея, Китай, Малайзія, Тайвань, США.

Наші поставки охоплюють територію всієї України, власна потужна логістична служба швидко й ефективно доставляє важке й об'ємне обладнання. Крім забезпечення вітчизняного ринку, компанія «Козак+» поставляє пакувальне устаткування й матеріали в Молдову, Білорусь та інші країни СНД.

Сервісне обслуговування машин і обладнання

Особлива роль у нашій компанії відведена технічному сервісу. Наші висококласні фахівці приїжджають на підприємства по всій Україні виконуючи пуско-налагоджувальні роботи з пакувальною технікою, учать персонал і виконують гарантійне й післягарантійне обслуговування. Компанія має великий досвід з ремонтування пакувальної й складської техніки, ми вчасно забезпечуємо наших клієнтів запасними частинами.

За більш ніж 23-річний досвід роботи, компанія «Козак+» підняла на високий рівень якість обслуговування клієнтів, отримала репутацію надійного партнера в багатьох відомих підприємствах як в Україні, так і за кордоном.

Детальніше про сервісний відділ