У кошику  0

ТОВ ВКФ «Козак+» - одна з найвідоміших компаній-постачальників пакувального обладнання й матеріалів, складської й вантажопідйомної техніки на території України, яка має більш ніж 29-річний досвід роботи в пакувальній галузі й сфері складських технологій.

Сфера діяльності компанії

Основний напрямок діяльності компанії – забезпечення як великих підприємств, так і підприємств малого й середнього бізнесу якісними й доступними технологіями сучасного пакування й транспортування товарів. Для цього в компанії створений спеціальний відділ вивчення й впровадження інноваційних технологій і засобів пакування. Наші фахівці відвідують як вітчизняні, так і міжнародні галузеві виставки, технічні форуми й конференції.

Усе новітнє встаткування проходить ретельне тестування й випробування в нашій лабораторії. Товари, які поставляє компанія «Козак+» відповідають міжнародним і діючим в Україні стандартам і Технічним регламентам, що підтверджується відповідними сертифікатами й Деклараціями про відповідність.

Ми рекомендуємо клієнтам найсучасніші, досконалі й практичні пакувальні машини, устаткування й матеріали, які виготовляються провідними світовими виробниками.

Дистрибуція провідних брендів

Компанія «Козак+» є прямим постачальником в Україну багатьох товарів відомих європейських, американських і азіатських брендів. Ми постачаємо як традиційне, широко вживане на нашому ринку обладнання, так і складні, високотехнологічні машини з таких країн як Польща, Чехія, Румунія, Австрія, Англія, Данія, Німеччина, Італія, Туреччина, Саудівська Аравія, Корея, Китай, Малайзія, Тайвань, США.

Наші поставки охоплюють територію всієї України, власна потужна логістична служба швидко й ефективно доставляє важке й об'ємне обладнання. Крім забезпечення вітчизняного ринку, компанія «Козак+» поставляє пакувальне устаткування й матеріали в Молдову, Білорусь та інші країни СНД.

Сервісне обслуговування машин і обладнання

Особлива роль у нашій компанії відведена технічному сервісу. Наші висококласні фахівці приїжджають на підприємства по всій Україні виконуючи пуско-налагоджувальні роботи з пакувальною технікою, навчають персонал і виконують гарантійне й післягарантійне обслуговування. Компанія має великий досвід з ремонтування пакувальної й складської техніки, ми вчасно забезпечуємо наших клієнтів запасними частинами.

За більш ніж 27-річний досвід роботи, компанія «Козак+» підняла на високий рівень якість обслуговування клієнтів, отримала репутацію надійного партнера в багатьох відомих підприємствах як в Україні, так і за кордоном.

Детальніше про сервісний відділ
ISO сертифікація

У червні 2021 року підрозділи компанії успішно пройшли міжнародну сертифікацію системи менеджменту стандарту ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 22000:2018.