У кошику 0
Slider

Польська компанія CODIMEX є виробником та дистриб’ютором вимірювальних і маркувальних приладів для лісового господарства. Електронні та ручні (механічні) мірні вилки, мобільні додатки, інструменти і бирки для маркування – вся фірмова продукція перевершує найрізноманітніші очікування Клієнтів компанії.

Компанія CODIMEX існує на ринку з 2000 року, але досвiд її починається в далекому 1988 році, коли вона розпочала діяльність на лісовому ринку під назвою CODIMA. Команда Codimex складається з науковців, конструкторів та практиків – електроніків, механіків, лісників, які виконують численні дослідження та реалізовують розробки, що користуються визнанням в багатьох країнах світу.

Висока якість товарів підтверджена багатьма нагородами на виставках, сертифікатами KWF і патентами. Разом з партнерами Codimex входить в склад групи TIC Польща, яка розвиває систему переобліку деревини (Timber Inventory System), запобігаючи її нелегальній вирубці.

Компанія CODIMEX неодноразово брала участь в культурно-освітніх заходах, пов’язаних з лісовою освітою, а також популяризацією лісництва.

previous arrow
next arrow
Slider
Всі товари бренда CODIMEX