У кошику 0

FOYER - український бренд, що належить компанії КОЗАК+ з виробництвом в Китаї та Європі.

Компанія Козак+ під торговою маркою FOYER пропонує зварювачі полімерних плівок та вакуумне обладнання для пакування харчової продукції та побутових товарів. Наша мета – задовольняти потреби клієнтів у сфері пакування продукції.

Продукція FOYER - надійне, перевірене часом та власним досвідом пакувальне обладнання. Багаторічний досвід та професіоналізм дають змогу нашим спеціалістам оптимально підібрати все необхідне для пакування продукції, виходячи із потреб клієнтів. Постійне вивчення попиту забезпечує можливість успішного запровадження на ринку України інноваційних типів пакувальних технологій та вирішувати унікальні запити клієнтів.

Асортимент техніки під брендом FOYER регулярно оновлюється, додається новий функціонал і нові можливості. Для нас важливо бути на одній хвилі з клієнтами. Наше завдання - чути вас і ставати краще. Ми забезпечуємо гарантійну та сервісну підтримку користувачів

Техніка FOYER виробляється на високотехнологічних заводах в Європі і Китаї за міжнародною системою контролю якості ISO 9001.

Всі товари бренда FOYER