У кошику 0

Компанія Noblelift, повна назва якої Zhejiang Noblelift Equipment Joint Stock Co.,Ltd – один із провідних виробників вантажопідйомного обладнання й малої складської техніки з більш ніж десятилітньою історією розробки продукції й досвіду. Завдяки постійному технічному прогресу й планованому розвитку, продажі «Noblelift» ростуть з року в рік, а промисловий статус компанії невпинно підвищується.

Компанія Noblelift є лідером в розробці, виробництві й продажу складської техніки, в асортиментах якого Ви знайдете все від малих промислових візків до електричного транспортувального устаткування. Компанія займає провідні позиції як на ринку загальнодоступної, так і елітної складської техніки.

Зараз компанія Noblelift має передове устаткування, бездоганну технологію, прогресивні інтелектуальні прилади й складні пристрої для тестування, а також переймає міжнародні норми, як технічний показник продукції. Компанія Noblelift має передове устаткування, бездоганну технологію, прогресивні інтелектуальні прилади й складні пристрої для тестування, а також переймає міжнародні норми, як технічний показник продукції.


Дотримуючись успішної траєкторії розвитку малого вантажопідйомного обладнання, прагнучи до всеосяжного лідерства в області електричного навантажувального обладнання, компанія прагне стати новатором світового класу у виробництві й обслуговуванні складської техніки.

Всі товари бренда Noblelift