У кошику 0
Пошук термінів в глосарії (дозволені регулярні вирази)
Термін Визначення
BOPA/PE

багатошарова плівка, що складається із шарів поліетилену (Polyethylene, PE) і так званого двовісно-орієнтованого ( бі-орієнтованого) поліаміду (Biaxially-Oriented Polyamide, BOPA).

CPP

Cast Unoriented Polypropylene - литий (кастовий) неорієнтований поліпропілен

EVOH

(Ethylene vinyl alcohol) - співполімер етилену й вінілового спирту, слугує у якості бар'єрного шару в багатошарових структурах. За своїми основними характеристиками даний полімер легко переробляється й має одні з найвищих показників по газонепроникності. Завдяки комбінації цих властивостей полімер активно застосовується при виробництві харчових плівок.

LLDPE

Лінійний поліетилен низької щільності (англ. Linear low-density polyethylene) – це лінійний полімер з більшою кількістю коротких гілок, в основному одержуваний шляхом співполімеризації етилену з олефінами, що мають більш довгі ланки.

PLC

Програмований логічний контролер (ПЛК, від англ. Programmable Logic Controller ), електронний пристрій, який використовується для автоматизації технологічних процесів

POL

Perst-O-Lite - це безпечний вид з'єднання, що використовується на балонах із зрідженим газом.

Такий клапан вперше розробила компанія Perst-O-Lite, звідси і назва клапану.

Tritan

Полімер Тритан - це міцний, прозорий і надзвичайний за своїми властивостями матеріал, пройшов наукові тестування й визнаний одним із кращих матеріалів для використання в навіть у медичній промисловості. Посуд із Тритана аналогічний скляному — міцний, блискучий та абсолютно нешкідливий для здоров'я.

UL

Underwriters Laboratories — американська компанія по стандартизації та сертифікації в галузі техніки безпеки. Компанія має представництва та філії у 46 країнах світу. Штаб-квартира знаходиться в м.Нортбрук, штат Іллінойс.

Ампула

Разова споживча тара, що має циліндричний корпус, з витягнутою горловиною, герметично запаювавшись після наповнення продукцією, з плоским або опуклим дном.

Синоніми - ампул, ампулою, ампулами, ампулу
Бісфенол А

(Bisphenol A, BPA) хімічна речовина білого кольору, широко використовується при виробництві виробів із пластмаси, включаючи пластикові упаковки, лінзи для окулярів, тощо. Ця шкідлива речовина може негативно впливати на роботу ендокринної, нервової та імунної систем.

Балон

Транспортна тара, що має корпус краплеподібної, кулястої або циліндричної форми, зі сферичним дном або увігнутим дном, з вузькою горловиною. Скляний балон допускається називати бутлем.

Синоніми - балонами, балоні, балоном
Банка

Споживча тара, що має циліндричний корпус, з горловиною, діаметр якої дорівнює діаметру корпусу або менший за нього, з плоским або увігнутим дном, місткістю від 0,025 до 10,0 куб. дм.

Синоніми - банки, банкою, банці
Бобіна

(від фр. bobine - котушка) допоміжний пакувальний засіб, що має форму котушки або валика для намотування ниток, дроту, стрічки, шнура або інших матеріалів.

Синоніми - бобіною, бобіну
Бочка

Транспортна тара, що має корпус циліндричної або параболічної форми,з днищами.

Синоніми - бочки, бочкою, бочці, бочку
Брутто

Маса брутто (італ. Brutto - «брудний») - маса упаковки та продукції в ній.

Популярні товари