Шановні відвідувачі! Під час карантину компанія КОЗАК+ продовжує працювати в режимі он-лайн замовлень. Графік відправлень товарів не змінився.
У кошику 0

Штабелер

Пошук термінів в глосарії (дозволені регулярні вирази)
Термін Визначення
Штабелер

( англ. stacker) — це складська техніка, яка поєднує в собі деякі функції навантажувача і візка. Зазвичай являє собою колісний навантажувач, який має передню висувну щоглу з вилами.

Призначений для укладання вантажів у штабелі або стелажі висотою до 7 м (деякі моделі - до 9 м). Керується оператором, який стоїть за штабелером або на підйомної платформі, з кабіни та іноді зовні, за допомогою пульта.

Має електродвигун з акумуляторною батареєю. Китайські виробники для зниження вартості часто використовують звичайні стартерні батареї, що призводить до значного зниження продуктивності і збільшення вартості експлуатації штабелерів. Існують штабелери з повністю ручним приводом руху та підйомом вантажу (так звані гідравлічні штабелери).

Вантажопідйомність до 1,6 т, швидкість до 6 км/год.

Серед штабелерів з електродвигуном виділяються два основних типи - супроводжувані (пішохідні) електричні штабелери, за якими оператор йде та машини з відкидною платформою, стоячи на якій оператор переміщується по складу. Штабелери другого типу швидше пересуваються по складу (швидкість до 8 км/год), тому більш продуктивні - і в цьому головна їхня перевага. Однак при цьому вони мають збільшені габарити, тому в вузьких міжстелажних проходах оператору іноді доводиться, склавши платформу, керувати машиною з підлоги.

Застосування

Дана техніка призначена в основному для підйому та опускання вантажу. Висота підйому вантажу на палетах від 1,5 до 9 м. Вила підйомника призначені для різних типів піддонів. Існують моделі з регульованою відстанню між вилами.

Штабелер — незамінний на складі механізм для підняття / опускання вантажів на рухомих вилах та переміщення їх на невеликі відстані. Особливо зручні шатабелери при роботі з вантажами на палетах або піддонах. При відносно невеликій ціні штабелери здатні забезпечувати значні обсяги переміщуваних вантажів та дуже функціональні, а також не вимагають спеціального навчання і ліцензії.

Всі типи штабелерів можна розділити на три групи:

  • Ручні гідравлічні штабелери. Там де складські приміщення використовуються по вертикалі, але підприємство обмежено по бюджету, особливо часто використовуються невеликі гідравлічні штабелери. Вони полегшують роботу з піддонами на маленьких складах і в невеликих магазинах.
  • Самохідні штабелери. Штабелер є самохідним, якщо він обладнаний спеціальним місцем оператора і його швидкість зростає до 8-10 км/ч. Такі штабелери мають велику висоту підйому вантажу (до 4-6 метрів) та можуть працювати до двох робочих змін без підзарядки.
  • Електроштабелери. Значно більш продуктивні в порівнянні з гідравлічними.

Крім вищевказаних категорій на складах також використовується особливий вид висотного штабелера - ричтрак.

Кожен тип вантажопідйомної складської техніки призначений для певних умов роботи. Використання штабелера на складі можливо тільки за умови високої якості підлог.

Відеоролик з використанням штабелера
Купити штабелер
Перегляди - 424