У кошику 0

Палетопакувальник

Пошук термінів в глосарії (дозволені регулярні вирази)
Термін Визначення
Палетопакувальник

обладнання для обмотки продукції стретч-плівкою на палетах для надійної фіксації вантажу.

Використання палетопакувальників для пакування стретч-плівкою дозволяє збільшити продуктивність пакувальних робіт, забезпечує економію витратних матеріалів, надає можливість обліку продукції.

Палетопакувальники мають різну конструкцію. Залежно від складності розрізняють:

  • Повністю автоматичні палетопакувальники, здатні працювати без участі людини в складі автоматичних пакувальних ліній
  • Напівавтоматичні , що вимагають участі оператора.

Автоматичні палетопакувальники коштують трохи дорожче, але дають можливість економити плівку за рахунок попереднього розтягування. Двоступеневі системи розтягування стрейч-плівки дозволяють досягти значною мірою попереднього розтягування. У деяких моделях палетопакувальників попереднє розтягування досягає 300%, тобто плівка розтягується по довжині в чотири рази, не змінюючи своєї ширини. Деякі палетопакувальники дають можливість точно регулювати натяг стрейч-плівки в процесі обмотування. Практично всі автоматичні палетопакувальники мають можливість роботи в ручному режимі.

Багато моделей палетопакувальників оснащені такими корисними функціями, як програмування кількості додаткових витків зверху і знизу, автоматичне визначення висоти палети з вантажем, що виконується за допомогою фотодатчика, м'який старт обертання і плавна зупинка платформи, регулювання швидкостей обертання платформи і переміщення каретки, автоматична обрізка стретч-плівки після обмотування. Палетопакувальники з кареткою відкритого типу забезпечують швидку і легку заміну стретч-плівки.

Палетопакувальники розрізняються за швидкістю обмотки і спектру обмотуваних вантажів. Різноманітність палетопакувальників дає можливість вибрати оптимальний варіант, враховуючи специфіку обмотуваного товару і обсяг упаковки.

Відеоролик з використанням палетопакувальника

Пропонуємо Вашій увазі відеоролик, у якому демонструється процес пакування товарів на палеті з використанням палетопакувальника.

Купити палетопакувальник
Перегляди - 199