У кошику 0
Пошук термінів в глосарії (дозволені регулярні вирази)
Термін Визначення
Тарілко-піддони

спеціальний лоток зі спіненого полістиролу, який використовується для пакування різних товарів з використанням стретч-плівки.

Перегляди - 118
Синоніми - тарілкопіддони, тарілко-піддон
Тара

основний елемент пакування, призначений для розміщення продукції. У пакувальні промисловості стандартною тарою називається тара, яка відповідає вимогам відповідних нормативних документів.

Перегляди - 139
Твіст стрічка

вид пакувального матеріалу, який виготовляється, як правило, з поліпропілену, армований металевим дротом, який проходить всередині основи. Цей матеріал також відомий на нашому ринку як твістбенд (twist band).

Перегляди - 138
Текс

одиниця лінійної щільності (г/км), яка застосовується для вимірювання товщини волокон і ниток. Текс визначає вагу одного кілометра нитки. Також в метричній системі користуються номером нитки - довжина одного грама нитки (номер нитки = 1000/Текс). Параметр текс використовують для характеристик шпагату. Текси - десять одиниць Текс.

Перегляди - 73
Термозбіжна плівка

це різновид пакувальних плівок, особливою властивістю яких є здатність скорочуватися під впливом температури і приймати форму упаковуваного виробу.

Перегляди - 104
Термопістолет

призначений для пакування способом термоусадки вантажів на піддонах в ковпак з термоусадочної плівки, а також будь-яких інших вантажів, обгорнутих термозбіжною плівкою.

Перегляди - 123
Транспортер

транспортний механізм, призначений для переміщення вантажів.

Перегляди - 117
Туба

разова споживча тара, що має корпус, який забезпечує видавлювання вмісту, з вузькою горловиною, яка закрита короком і дном, який закривається після наповнення продукцією.

Перегляди - 66
Тюк

(голландський tuig - зв`язка) - пакувальна одиниця, який представляє собою зав'язаний, закупорений пакунок товару, зв'язку речей.

Перегляди - 100