У кошику 0
Пошук термінів в глосарії (дозволені регулярні вирази)
Термін Визначення
Скотч-стрічка

(англ. scotch) — стрічка-основа, змащена клейовим складом. В якості основи застосовуються різні полімери (целофан, поліпропілен, лавсан тощо), папір, фольга та інші матеріали.

Перегляди - 134
Синоніми - скотч стрічка
Соекструзія

використовується для виготовлення багатошарових плівок за допомогою екструзії одночасно декількох шарів полімерного матеріалу через одну складну головку.

Синоніми - соекструзії
Солвент

клейовий шар скотч-стрічки, який складається з різних хімічних елементів (синтетичні смоли і еластомери, органічні і неорганічні домішки, розчинені в аліфатичних сполуках (ізомери гексану).

Перегляди - 32
Синоніми - Сольвент, Solvent
Стаканчик

разова споживча тара, яка має корпус у формі циліндра або усіченого конуса, який звужується до дна, з плоским або увігнутим дном.

Перегляди - 93
Стелаж

пристрій для зберігання предметів і матеріалів, який складається з багатоярусних настилів, укріплених на стійках. Сучасні стелажі орієнтовані для мінімізації займаної площі і оптимізації доступу до збережених предметів і матеріалів.

Перегляди - 82
Степлер

пристрій для оперативного скріплення аркушів, гофротари металевими скобами. Звичайні канцелярські степлери призначені як для традиційного скріплення аркушів, так і для виготовлення брошур.

Перегляди - 141
Стрепінг

це процес обв'язки предмета ременями, для того, щоб об'єднати, втримати, зміцнити або закріпити предмети. Зв'язування зазвичай використовується в пакувальній промисловості. Обв'язувальні ремені зазвичай називають страп-стрічка.

Перегляди - 119
Синоніми - стреппінг,страпінг
Стрепінг-інструмент

інструмент,який призначений для страпінга (обв'язки) - технологія закріплення вантажів на піддоні, скріплення товарних одиниць за допомогою натягування та обв'язки поліпропіленовими (ПП), поліестеровими (ПЕТ) або металевими страппінг-стрічками.

Перегляди - 172
Синоніми - стреппінг-інструмент,страппінг-інструмент, стрепінг-інструмент, страпінг-інструмент
Стрепінг-машина

це спеціальне обладнання для обв'язки товарів і вантажів стрічками.

Перегляди - 117
Синоніми - стрепінг-машина, страпінг-машина, стрепінг машина
Стрепінг-стрічка

(англ. strap ремінь, стропа) спеціальні стрічки для натягування та (або) фіксації вантажів, для обв'язки палет (піддонів), виробів з дерева, виробів з металу, для використання при транспортуванні.

Перегляди - 116
Синоніми - стреппінг-стрічка,страппінг-стрічка, стрепінг-стрічка, страпінг-стрічка
Стретч-плівка

(англ. stretch витягування) - гнучкий рулонний пакувальний матеріал,який має властивість розтягуватися і стискатися.

Перегляди - 180
Синоніми - стретч плівка
Су-від

Готування у вакуумі (від фр. sous-vide, «під вакуумом») — метод готування їжі, при якому м'ясо або овочі вкладаються в вакуумний пакет. З пакета за допомоги вакуумної машини відкачується повітря і пакет герметично запечатується. Їжа в пакеті повільно готується за порівняно низької й точно контрольованої температуратури (максимум 70–80°C), зазвичай у водяній бані.

Перегляди - 861