У кошику 0
Пошук термінів в глосарії (дозволені регулярні вирази)
Починається з Містить Точне співпадінняПодібне
Термін Визначення
BOPA/PE

багатошарова плівка, що складається із шарів поліетилену (Polyethylene, PE) і так званого двовісно-орієнтованого ( бі-орієнтованого) поліаміду (Biaxially-Oriented Polyamide, BOPA).

CPP

Cast Unoriented Polypropylene - литий (кастовий) неорієнтований поліпропілен

EVOH

(Ethylene vinyl alcohol) - співполімер етилену й вінілового спирту, слугує у якості бар'єрного шару в багатошарових структурах. За своїми основними характеристиками даний полімер легко переробляється й має одні з найвищих показників по газонепроникності. Завдяки комбінації цих властивостей полімер активно застосовується при виробництві харчових плівок.

Гідроциліндр

(гідравлічний циліндр) — об'ємний гідродвигун зворотно-поступального руху. Висунення штока здійснюється за рахунок створення тиску робочої рідини в поршневій порожнині, а повернення у вихідне положення від зусилля пружини або зовнішнього навантаження після зняття робочого тиску.

Кейтеринг

(англ. catering від cater — «постачати провізію») — галузь громадського харчування, пов'язана з наданням послуг на віддалених точках.

Коекструзія

(coextrusion) - екструзія (витиснення) декількох шарів матеріалу одночасно. Цей тип екструзії використовує два або більше екструдера, щоб розплавити й доправити стійку об'ємну масу різних полімерів до одиночної екструзійної головки (прес-форми), яка екструдує матеріали в бажану форму.

Ламінація
нанесення на пласку поверхню прозорої полімерної плівки–ламінату. Основна мета ламінування - це захист готової продукції від впливу шкідливих факторів та покращення зовнішнього вигляду продукції. Ламінування захищає як від вологи та пилу, так і механічного впливу.
МГС
(англійський термін Modified Atmosphere Packaging, MAP) модифіковане газове середовище, спеціально підібрана суміш газів.
Повітряно-пухирчаста плівка

це сучасний матеріал у сфері упаковки, що забезпечує підвищену схоронність упакованого виробу, завдяки своїм унікальним властивостям. Повітряно-пухирчаста плівка виробляється з поліетилену високого тиску (низкою щільності).

Поліаміди

(англ. Polyamide, PA) полімери на основі синтетичних високомолекулярних сполук, що містять в основному ланцюзі амідні групи -CONH-. Вони відзначаються високими температурами плавлення завдяки міжмолекулярним водневим зв'язкам.

Полівінілхлорид

(синоніми: поліхлорвініл, вініл, ніппон) — термопластичний полімер вінілхлориду. Відрізняється хімічною стійкістю до лугів, мінеральних масел, багатьом кислотам і розчинникам. Не горить на повітрі, але має малу морозостійкість (-15 °C). Нагрівостійкість: +65 °C.

Поліолефіни

(англ. Polyolefin, POF) високомолекулярні полімери, одержувані гомо- і співполімеризацією олефінів (інша назва алкени, або етиленові вуглеводні із загальною формулою [CnH2n]) по радикальному, іонному або координаційно-іонному механізму.

Пряжка дротова
кріпильний елемент із металевого дроту певної форми. Пряжка застосовується для скріплення кінців поліестерової (ПЕТ) і поліпропіленової (ПП) пакувальної стрічки, завдяки своїй особливій формі забезпечує самофіксацію стрічки.
Соекструзія

використовується для виготовлення багатошарових плівок за допомогою екструзії одночасно декількох шарів полімерного матеріалу через одну складну головку.

Су-від

Готування у вакуумі (від фр. sous-vide, «під вакуумом») — метод готування їжі, при якому м'ясо або овочі вкладаються в вакуумний пакет. З пакета за допомоги вакуумної машини відкачується повітря і пакет герметично запечатується. Їжа в пакеті повільно готується за порівняно низької й точно контрольованої температуратури (максимум 70–80°C), зазвичай у водяній бані.

Популярні товари