У кошику 0

Мені сподобалось

Товарів: 0 - 0 грн
Перейти до списку

Наші бренди

Австрія
Teufelberger
Білорусь
Remeza
Данія
Genpack A/S
Італія
Intercom
Pozzi Packaging
Packmore
Italdibipack
Linea Pack
Hipac
SIAT S.p.A.
Open Data
Китай
Noblelift
Youngsun
Eoslift
Maximal
Малайзія
Thong Guan Industries Berhad
Нідерланди
Supertape
Німеччина
Lava
Південна Корея
Hanato
BOW Tape
Польща
Dalpo
Pakmar
Politan
Kram
M.J. Maillis Group
Damet
SABA
Defalin Group SA
Ergis-Eurofilms S.A.
Toolco
Dekofilm Polska
Dantom
CODIMEX
PAK-TREND
Fortis Technology
Сербія
HIP-Petrohemija JSC
Словенія
Status
США
Senco
Тайвань
Transpak
YBICO
ZAPAK
Extend
Туреччина
MPS
Швеція
Kanthal

Наш канал в Youtube

Пошук термінів в глосарії (дозволені регулярні вирази)
Термін Визначення
BOPA/PE

багатошарова плівка, що складається із шарів поліетилену (Polyethylene, PE) і так званого двовісно-орієнтованого ( бі-орієнтованого) поліаміду (Biaxially-Oriented Polyamide, BOPA).

CPP

Cast Unoriented Polypropylene - литий (кастовий) неорієнтований поліпропілен

EVOH

(Ethylene vinyl alcohol) - співполімер етилену й вінілового спирту, слугує у якості бар'єрного шару в багатошарових структурах. За своїми основними характеристиками даний полімер легко переробляється й має одні з найвищих показників по газонепроникності. Завдяки комбінації цих властивостей полімер активно застосовується при виробництві харчових плівок.

LLDPE

Лінійний поліетилен низької щільності (англ. Linear low-density polyethylene) – це лінійний полімер з більшою кількістю коротких гілок, в основному одержуваний шляхом співполімеризації етилену з олефінами, що мають більш довгі ланки.

Tritan

Полімер Тритан - це міцний, прозорий і надзвичайний за своїми властивостями матеріал, пройшов наукові тестування й визнаний одним із кращих матеріалів для використання в навіть у медичній промисловості. Посуд із Тритана аналогічний скляному — міцний, блискучий та абсолютно нешкідливий для здоров'я.

Бісфенол А

(Bisphenol A, BPA) хімічна речовина білого кольору, широко використовується при виробництві виробів із пластмаси, включаючи пластикові упаковки, лінзи для окулярів, тощо. Ця шкідлива речовина може негативно впливати на роботу ендокринної, нервової та імунної систем.

Гідроциліндр

(гідравлічний циліндр) — об'ємний гідродвигун зворотно-поступального руху. Висунення штока здійснюється за рахунок створення тиску робочої рідини в поршневій порожнині, а повернення у вихідне положення від зусилля пружини або зовнішнього навантаження після зняття робочого тиску.

Синоніми - Гідроциліндра
Кейтеринг

(англ. catering від cater — «постачати провізію») — галузь громадського харчування, пов'язана з наданням послуг на віддалених точках.

Синоніми - кейтерингом
Коекструзія

(coextrusion) - екструзія (витиснення) декількох шарів матеріалу одночасно. Цей тип екструзії використовує два або більше екструдера, щоб розплавити й доправити стійку об'ємну масу різних полімерів до одиночної екструзійної головки (прес-форми), яка екструдує матеріали в бажану форму.

Синоніми - коекструзії
Ламінація
нанесення на пласку поверхню прозорої полімерної плівки–ламінату. Основна мета ламінування - це захист готової продукції від впливу шкідливих факторів та покращення зовнішнього вигляду продукції. Ламінування захищає як від вологи та пилу, так і механічного впливу.
Синоніми - ламінації
МГС
(англійський термін Modified Atmosphere Packaging, MAP) модифіковане газове середовище, спеціально підібрана суміш газів.
Повітряно-пухирчаста плівка

це сучасний матеріал у сфері упаковки, що забезпечує підвищену схоронність упакованого виробу, завдяки своїм унікальним властивостям. Повітряно-пухирчаста плівка виробляється з поліетилену високого тиску (низкою щільності).

Поліаміди

(англ. Polyamide, PA) полімери на основі синтетичних високомолекулярних сполук, що містять в основному ланцюзі амідні групи -CONH-. Вони відзначаються високими температурами плавлення завдяки міжмолекулярним водневим зв'язкам.

Синоніми - поліамідом
Полівінілхлорид

(синоніми: поліхлорвініл, вініл, ніппон) — термопластичний полімер вінілхлориду. Відрізняється хімічною стійкістю до лугів, мінеральних масел, багатьом кислотам і розчинникам. Не горить на повітрі, але має малу морозостійкість (-15 °C). Нагрівостійкість: +65 °C.

Синоніми - ПВХ
Поліолефіни

(англ. Polyolefin, POF) високомолекулярні полімери, одержувані гомо- і співполімеризацією олефінів (інша назва алкени, або етиленові вуглеводні із загальною формулою [CnH2n]) по радикальному, іонному або координаційно-іонному механізму.

Синоніми - ПОФ

Популярні товари