У кошику 0
Пошук термінів в глосарії (дозволені регулярні вирази)
Термін Визначення
ABS

АБС-пластик (акрилонітрилбутадієнстирол) — це ударостійкий технічний термопласт, нетоксичний, стійкий до агресивних дій, довговічний, не має визначеної температури плавлення, має підвищену пружність.

Перегляди - 313
AGM

(Absorbent Glass Mat, поглинаюче скловолокно) - технологія свинцево-кислотних акумуляторів. Електролит знаходиться не у звичайному вільному (рідкому) стані, а абсорбований у мікропористому матеріалі-сепараторі на основі скловолокна, що дає низку переваг перед класичними акумуляторами з рідким електролитом.

Перегляди - 282
BOPA/PE

багатошарова плівка, що складається із шарів поліетилену (Polyethylene, PE) і так званого двовісно-орієнтованого ( бі-орієнтованого) поліаміду (Biaxially-Oriented Polyamide, BOPA).

Перегляди - 771
BOPP

(Biaxially Oriented Polypropylene) - біаксіально-орієнтований поліпропілен, або використовується термін двовісно-орієнтований. Сучасний та найпопулярніший на сьогоднішній день гнучкий пакувальний матеріал. Загальні властивості всіх видів плівки БOПП це низька щільність і висока міцність.

Перегляди - 1
Синоніми - БОПП
CE
(фр. Conformite Europeenne — європейська відповідність ) — спеціальний знак, який засвідчує, що виріб відповідає основним вимогам директив ЄС, а також те, що продукт пройшов процедуру оцінки відповідності директивам. Маркування CE вказує на те, що виріб не є шкідливим (небезпечним) для здоров'я його споживачів, а також нешкідливий для навколишнього середовища.
Перегляди - 216
Синоніми - ce, се
CPP

Cast Unoriented Polypropylene - литий (кастовий) неорієнтований поліпропілен

Перегляди - 766
EVOH

(Ethylene vinyl alcohol) - співполімер етилену й вінілового спирту, слугує у якості бар'єрного шару в багатошарових структурах. За своїми основними характеристиками даний полімер легко переробляється й має одні з найвищих показників по газонепроникності. Завдяки комбінації цих властивостей полімер активно застосовується при виробництві харчових плівок.

Перегляди - 854
GEL

(Gеl Electrolite) - технологія свинцево-кислотних акумуляторів. У рідкий електроліт додають речовину на основі двоокису кремнію (SiO2), в результаті чого утворюється густа маса, що нагадує за консистенцією желе.

Перегляди - 314
KWF

(Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik) Рада з питань лісового господарства та технологій. Добре відома у Європі німецька організація, яка проводить сертифікацію товарів для лісових господарств.

Перегляди - 305
PLC

Програмований логічний контролер (ПЛК, від англ. Programmable Logic Controller ), електронний пристрій, який використовується для автоматизації технологічних процесів

Перегляди - 793
POL

Perst-O-Lite - це безпечний вид з'єднання, що використовується на балонах із зрідженим газом.

Такий клапан вперше розробила компанія Perst-O-Lite, звідси і назва клапану.

Перегляди - 386
PzS

це форм-фактор заливних свинцево-акумуляторних акумуляторних батарей з рідким електролитом, призначених для тягових систем. Такі батереї відповідають стандарту DIN і складаються з окремих елементів, розміщених у пачці і послідовно з'єднаних між собою.

Перегляди - 226
Tritan

Полімер Тритан - це міцний, прозорий і надзвичайний за своїми властивостями матеріал, пройшов наукові тестування й визнаний одним із кращих матеріалів для використання в навіть у медичній промисловості. Посуд із Тритана аналогічний скляному — міцний, блискучий та абсолютно нешкідливий для здоров'я.

Перегляди - 1427
UL

Underwriters Laboratories — американська компанія по стандартизації та сертифікації в галузі техніки безпеки. Компанія має представництва та філії у 46 країнах світу. Штаб-квартира знаходиться в м.Нортбрук, штат Іллінойс.

Перегляди - 601
VRLA

(Valve Regulated Lead Acid, клапан-регульований свинцево-кислотний) - для акумуляторів цього типу немає необхідності доливати води протягом усього терміну служби і практично відсутнє виділення газів (водню і кисню) - продуктів електролізу води, що входить до складу електроліту.

Перегляди - 186