У кошику 0
Slider

Штаб-квартира американської компанії SENCO Products, Inc., одного з найбільших виробників у світі пневматичних цвяхо-, штифто- і скобозабивних інструментів (пістолетів) і кріпильних матеріалів для цих інструментів розташована в г. Цинцинаті, штат Огайо.

Інтенсивне зростання компанії почалося в 1948 р. у зв'язку з гострою необхідністю в пневматичних скобозабивних інструментів, що виникла в автомобільній промисловості.

У результаті компанія SENCO (СЕНКО) стала однієї з перших компаній, яка зайнялася розвитком даного виду кріпильних систем. Компанія розширювалася не тільки по країні, але й за її межами. Більш третини виробленого компанією інструмента експортується за кордон. Компанія значно збагатила спектр своєї продукції. У цей час інструменти й кріпильні матеріали SENCO постачаються більш ніж в 50 країн по усьому світу, що робить компанію SENCO одним з лідерів у виробництві кріпильних систем.

Крім пневмоінструмента, компанія SENCO пропонує повний набір аксесуарів, що включає компресори, шланги, фільтри й регулятори, мастильні матеріали. Пропоновані в нашому магазині компресори постачаються в Україну польською компанією Ottensten Polska Sp. z o.o.

Усі товари бренда Senco

Наші бренди

1Австрія
Teufelberger
1Білорусь
Remeza
1Данія
Genpack A/S
8Італія
Intercom
Pozzi Packaging
Packmore
Italdibipack
Linea Pack
Hipac
SIAT S.p.A.
Open Data
7Китай
Yi-Lift
Staxx
Noblelift
Youngsun
Eoslift
Maximal
Dongfeng Packing
1Малайзія
Thong Guan Industries Berhad
1Нідерланди
Supertape
2Німеччина
Lava
Bosch
2Південна Корея
Hanato
BOW Tape
15Польща
CODIMEX
Dalpo
Damet
Dantom
Defalin Group SA
Dekofilm Polska
Ergis-Eurofilms S.A.
Fortis Technology
Kram
M.J. Maillis Group
Pakmar
PAK-TREND
Politan
SABA
Toolco
1Сербія
HIP-Petrohemija JSC
1Словенія
Status
2США
Senco
ShrinkFast
4Тайвань
Transpak
YBICO
ZAPAK
Extend
1Туреччина
MPS
2Україна
FOYER
Polistrap
1Швеція
Kanthal