У кошику 0
Slider

Штаб-квартира американської компанії SENCO Products, Inc., одного з найбільших виробників у світі пневматичних цвяхо-, штифто- і скобозабивних інструментів (пістолетів) і кріпильних матеріалів для цих інструментів розташована в г. Цинцинаті, штат Огайо.

Інтенсивне зростання компанії почалося в 1948 р. у зв'язку з гострою необхідністю в пневматичних скобозабивних інструментів, що виникла в автомобільній промисловості.

У результаті компанія SENCO (СЕНКО) стала однієї з перших компаній, яка зайнялася розвитком даного виду кріпильних систем. Компанія розширювалася не тільки по країні, але й за її межами. Більш третини виробленого компанією інструмента експортується за кордон. Компанія значно збагатила спектр своєї продукції. У цей час інструменти й кріпильні матеріали SENCO постачаються більш ніж в 50 країн по усьому світу, що робить компанію SENCO одним з лідерів у виробництві кріпильних систем.

Крім пневмоінструмента, компанія SENCO пропонує повний набір аксесуарів, що включає компресори, шланги, фільтри й регулятори, мастильні матеріали. Пропоновані в нашому магазині компресори постачаються в Україну польською компанією Ottensten Polska Sp. z o.o.

Усі товари бренда Senco