У кошику 0
Slider

Thong Guan Industries Berhad (Тон Гуан Індастрієз Берхад) - одна з найбільших компаній на ринку пластикової упаковки в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Витоки компанії починаються в далекому 1942 р. з невеликого приватного підприємства з пакування чаю. Саме тоді компанія була зареєстровано під номером 888, що надалі й стало основою сучасного логотипу.

З розвитком пластикових пакувальних технологій, напрямок діяльності компанії Thong Guan змінився, і от уже більш ніж 30 років основний пріоритет - це виробництво полімерних пакувальних матеріалів. У цій галузі компанія має заслужену репутація серед споживачів. Thong Guan перебуває в списку компаній головного інформаційного табло Фондової біржі Куала-Лумпура й щорічно нарощує обіги в середньому на 10%.

Як лідер з виробництва пластмасової упаковки в Малайзії, підрозділ компанії Thong Guan Plastic (TGP) пропонує клієнтам найвищу якість в інноваційних і екологічних пакувальних рішеннях. Компанія «КОЗАК+» є давнім партнером Thong Guan Plastic і дистриб’ютером продукції цієї компанії в Україні.


Всі товари бренда Thong Guan Industries Berhad