У кошику 0

Robert Bosch GmbH — німецька потужна та всесвітньо відома електротехнічна та машинобудівна фірма, виробник електро-механічної індустріальної та побутової техніки.

Є одним з найбільших в Європі виробників продукції в таких галузях: машинобудування, автомобільні вузли та комплектуючі, виробництво інструментів, діагностичних та керуючих механізмів та пристроїв; будівельна та побутова техніка; теплова та солярна техніка; системи зв'язку та безпеки.

Компанія була заснована німецьким підприємцем і інженером Робертом Бошем у 1886 році. Штаб-квартира розташована в місті Герлінген, Німеччина, недалеко від Штутгарту.

З 1964 року контрольним пакетом акцій володіє благодійний фонд Robert Bosch Stiftung GmbH. Фонд виконує благодійні та соціальні функції компанії-засновника в сучасній формі. Він позиціює себе як фонд, що виконує свої цілі як за допомогою власних програм і установ, так і шляхом підтримки запропонованих іншими відповідних проектів та ініціатив для вирішення завдань, з якими стикається суспільство.

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій та послуг. У компанії працює близько 410 000 співробітників та 130 інженерних центрів по всьому світу, 460 дочірніх та регіональних компаній приблизно в 60 країнах,

Чотири бізнес-напрямки компанії Bosch

Діяльність Групи компаній Bosch ведеться по чотирьом бізнес-напрямками:

  • Рішення для мобільності. Цей сектор поєднує досвід групи в трьох галузях мобільності (автоматизація, електрифікація та зв'язок) і пропонує своїм клієнтам інтегровані рішення для мобільності, які дозволяють автомобілям взаємодіяти з іншими транспортними засобами, як-от велосипедами, поїздами й автобусами. Компанія Bosch також відповідає за важливі автомобільні інновації, як-от електронне керування двигуном, протиковзна система ESP®, а також дизельна технологія Common Rail. У сфері сенсорних технологій компанія виготовляє на сьогодні найменшу у світі стерео відеокамеру для автомобільних додатків
  • Промислові технології. Підрозділ "Пакувальні технології" — один із провідних світових постачальників технологічних і пакувальних рішень для фармацевтичної, харчової та кондитерської промисловостей, а також для окремих сегментів галузі напоїв. Цей сектор включає в себе підрозділ "Приводи та системи управління", який спеціалізується на технологіях приводів і систем управління та є одним із провідних світових постачальників у цій галузі. Компанія пропонує індивідуальні рішення для приводів, систем управління та силових приводів для автоматизації виробництва, будівельних та інженерних систем, рухомого машинного обладнання та комерційних транспортних засобів. Крім того, підрозділ "Приводи та системи управління" пропонує широкий спектр послуг, реалізовує великі міжнародні проекти та розвиває рішення для підключеного виробництва (Промисловість 4.0)
  • Споживчі товари. Цей сектор включає підрозділ "Електроінструменти" — один із провідних світових постачальників електроінструментів і аксесуарів до них, а також вимірювальних та садових інструментів. Основними напрямками інновацій є потужні бездротові інструменти й усе частіше веб-інструменти. Бізнес-сектор "Споживчі товари" також включає BSH Hausgeräte GmbH. Як один із провідних світових виробників побутової техніки, компанія пропонує весь спектр сучасних і енергоефективних приладів, які все частіше також підключені, як-от плити, печі, посудомийні машини, пральні машини, холодильники та морозильні камери, а також невеликі прилади, наприклад пилососи та кавові апарати
  • Будівельні технології та енергетика. Підрозділ "Системи безпеки" розробляє продукти та рішення для систем відеонагляду й управління доступом, охоронної та пожежної сигналізації, а також аудіо- та конференц-систем. Серед іншого, компанія також надає послуги, пов'язані з дистанційним спостереженням. Підрозділ "Системи безпеки" також включає новий відділ міжнародної бізнес-інтеграції, який пропонує комерційним клієнтам розумні енерго- та будівельні технології та послуги. Перед новим підрозділом "Рішення Bosch у сфері послуг" стоїть завдання розширити діяльність, яка раніше здійснювалася в межах підрозділу "Системи безпеки", і включити в нього бізнес-послуги. У Bosch він також забезпечить функції спільного обслуговування. Підрозділ "Bosch Термотехніка" постачає енергозберігаючі та все частіше мережеві опалювальні продукти та водонагрівальні рішення. Нова дочірня компанія Robert Bosch Smart Home GmbH пропонує продукти та послуги для розумних будинків

Компанія використовує свій досвід і знання у сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати для клієнтів єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень. Стратегічною метою Групи компаній Bosch є створення інноваційних продуктів і послуг у сфері Інтернету речей для поліпшення рівня життя в усьому світі.

Компанія Bosch підвищує якість життя за допомогою інноваційних технологій із широким спектром можливостей і рішень, що надихають. Bosch створює технології, «Винайдені для життя».

Всі товари бренда Bosch